Paykasa bozdurma

Online olarak yapılan alışverişlerde genellikle kredi kartları kullanılmaktadır. Kullanıcısına ait birçok kişisel bilgiye sahip olan bir kredi kartının sanal ortamda çokça kullanılması oldukça tehlikeli olabilmektedir. Özellikle işinde uzman dolandırıcıların yoğun olduğu zamanlarda kullanılan kredi kartları, kullanıcısına büyük zararlar verebilmektedir. Bunun gibi durumlar ile karşılaşmak istemeyen kişilerin çok daha güvenli olan kartlara yöneldiği de görülmektedir. Bunlardan bir tanesi olan Paykasa, ön ödemeli bir sistem ile çalışan sanal karttır.


Paykasa Kart Özellikleri

Birçok internet sitesi üzerinden satışı yapılan Paykasa, ülkemizde de oldukça kullanılmaktadır. Birçok e-ticaret sitesinde kullanıma uygun olan bu sanal kartın oldukça basit ve hızlı bir sistemi bulunmaktadır. Sahip olduğu tek bir şifre ile alışveriş imkânı sunan Paykasa, hiçbir şekilde kişisel bilgiye de ihtiyaç duymamaktadır. Bu sebeple alım ve kullanım sırasında bu tarz bilgilerin istenmesi söz konusu olmamaktadır. Euro cinsinden tutara sahip olan bu kartlar, kullanıcının istediği şekilde kullanılabilir. Kişisel bir kart olmamasından dolayı da kim tarafından kullanıldığının bir önemi yoktur. 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro gibi tutarların bulunduğu kartlardan istenilen alınabilir. Karta özel olarak hazırlanmış şifrenin kişiye verilmesiyle kullanım başlamaktadır. Tutarın bitmesi ile de kart şifresi geçersiz olmaktadır. Bu nedenle tek kullanımlık olmasından dolayı herhangi bir şekilde para yükleme durumu yaşanmamaktadır. İstenmesi durumunda bir başka kart alımı yapılabilir.


Paykasa Bozdurma İşlemi

Paykasa?nın içinde kalan tutarın istenmesi durumunda nakit olarak alınması da mümkündür. Paykasa bozdurma işlemi ile öncelikle kartın içindeki tutar hesaplanır. Kura göre çevrilir. Kullanıcının belirttiği banka hesap numarasına da kısa bir süre içinde gönderilir. Paykasa bozdurma işlemi içinde güvenilir internet siteleri tercih edilmelidir. Öncelikle kartın alındığı site ile irtibata geçilmesi ise tavsiye edilir.

Kartın içinde kalan tutarın lazım olması durumunda nakit olarak alınması da mümkündür. Öncelikle Paykasa bozdurma işlemi olarak ifade edilen bu işlemde kart içindeki tutar belirlenir. Kura göre çevrilir ve belirtilen banka hesabına havale edilir.

Betakart Güvencesi ile Paykasatr de yapıcağınız bozdurma işlemleri Paykasa alma işlemlerini kadar kolay . Nasıl mı ?
PAYKASA ALMAK İÇİN DOĞRU ADRES...
Paykasa ile para çektiğinizde bizden aldığınız gibi size bi Paykasa şifresi verilir. 16 haneden oluşan sitenizin verdiği Paykasa şifresi ile birlikte banka hesap bilgilerinizi bile iletmeniz yeterlidir. 5 dk içinde şifreniz kontrol edilip ödemeniz verdiğiniz hesap bilgilerinize gönderilmektedir.  

Kaç ? e-pin Paykasa şifresinin hesabınıza kaç tl olarak yatırılcağınıöğrenmek için bozdurma ekranımızda miktarı girmeniz yada canlı destek üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olucaktır.


Not : bozdurma kurları güncel ? kuruna ve vericeğiniz e-pin Paykasa şifresinin miktarına göre değişkenlik göstermektedir.