Paykasa Nedir


Paykasa Nedir?

Günümüzde artan teknolojik gelişmeler, hayatımıza birçok yenilikler getirmiştir. Sanal ağlar üzerinden ürün ve/veya hizmet aranmasını sağlayan aynı zamanda istenilen ürün ve/veya hizmetin aynı şekilde kolay ve hızlı bir şekilde alınmasını ve ödemesini sağlayan, internet ağları; teknolojik olarak atılan en büyük adımlardan birisidir. Bu sistemler sayesinde isteyen herkes, dilediği alanda istediği ürünü internet servis sağlayıcıları ile bulabilmekte ve istendiği ürün ve/veya hizmeti yine aynı şekilde kolay ve hızlı bir şekilde alabilmektedir.

Bu anlamda atılan gelişmeler insan hayatının en büyük yeniliklerinden birisidir. Nitekim bu durum hem ürün ve/veya hizmete ihtiyaç duyan kişiler hem de bu ürün ve/veya hizmeti sağlayacak kişiler tarafından oldukça avantajlara sahiptir. Fakat gelişen internet sistemleri beraberinde 'Siber Suç' olarak isimlendirilen ve internet ağları üzerinden hesap bilgilerinin çalınmasını amaçlayan illegal olayları da getirmiştir. Bu anlamda kişilerin sanal ağlarda güvenliğinin sağlanması ve güven içinde alışveriş imkânı yaşamalarını sağlayan yeni teknolojilerden birisi de Paykasa'dır. Peki, Paykasa Nedir?

Paykasa, bir kredi kartının sahip olabildiği tüm teknik özelliklere sahip olan, 16 haneli ve sayılardan oluşan, tek kullanımlık ve ön ödemeli kart yapısı ile üretilen bir kart olarak piyasaya sunulmuştur. Bir zamanlar kontör olarak kullanılan kartlara çok benzeyen Paykasa, internet üzerinden herhangi bir banka bilginizin güvenliğini riske atmadan, alışveriş yapmanızı sağlayan sistemlerdir.

Paykasa kart sistemleri ile dileğiniz yerden, dilediğiniz ürünü alabilir ve ödemelerinizi aynı kredi kartınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Fakat Paykasa ön ödemeli kart sistemleri, tek seferlik bir kullanıma sahip olduğu için her hangi bir güvenlik sorununa sebep olmadan, sizlerin internet üzerinden online mağazalardan işlem yapabilmenizi sağlamaktadır. Paykasa kart sistemleri, aynı zamanda bankaların aldığı komisyonları da almadığı için oldukça karlı bir ödeme yöntemidir.

Paykasa kart numarası en güvenli algoritma ile üretilmiş bir e-pin sisteminin en başırılı örneğidir.
En başarılı diyoruz çünkü , emsali olan diğer e-pinlerden çok daha güvenlidir. Tabi ki burda dikkat etmeniz gereken unsur bu e-pin i nerden aldığınızdır. Bunun içinde bir Betakart markası olan paykasatr.net sizin için uzman ekibiyle en hızlı şekilde hizmet vermek için kurulmuş Türkiye' nin ilk kurumsal Paykasa bayisidir. Ve bu hızlı hizmetten 3 adımda faydalanıp en hızlı şekilde para yatırmanızı sağlamaktayız.

1. canlı destek , skype veya telefon numaramız üzerinden bize bağlanıp hangi bankadan havale yapıcağınızı bildirip bizden hesap numaramızı istemelisiniz.

2. ödeme yapıp açıklama kısmına isim soyisim ve telefon numranızı yazarak (atm den kart işlem yapıcaksanız fişinizi mutlaka alarak ) tekrar bizimle iletişime geçmeniz ve bilgi vermeniz gerekmektedir.

3. son adımda size paykasa şifresini iletiyoruz ve yüklemenizi hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.


Not : atm lerden kartsız işlem yapıcaksanız işlem ücretleri her bankaya göre farklılık göstermektedir ve atm ekranında kesilicek mastraf yazmaktadır.