Paykasa Kart Nedir ve Ne İşe Yarar


Günümüz dünyasında alışveriş insan hayatının vazgeçilmez bir eylem olmuş durumdadır. Dünyanın dört bir yanında alışveriş çılgınlığı bir bağımlılık haline gelmiş bulunmaktadır. Şehirlerin birçok noktasına yapılan AVM'ler bize alışverişi daha cazip hale getirmektedir. Ortamdan esinlendiğimiz bu alışveriş bağımlılığı bizi her yerde alışveriş yapmaya sevk etmektedir. Alışveriş merkezlerinde, çarşıda ve internette çılgınca alışveriş yapılmaktadır. Dışarıda çarşıda veya markette yaptığımız alışverişlerde korkusuzca kredi kartımızı veya banka kartımızı kullanabilmekteyiz. Kasiyerin işlemlerinden sonra size ait olan kartın şifresini girdiğiniz esnada alışverişi gerçekleştirmiş olursunuz.

Çoğu insan internet üzerinden alışveriş yapmak istemekte fakat güvenli olmadığına inanıp vazgeçmektedir. Kart bilgilerinin kopyalanacak olmasından veya daha fazla ücret kesilmesinden birçok kişi korkup alışveriş yapmaktan vazgeçmektedir. İşte paykasa kart burada işinizi görmek, güvenli alışveriş yapabilmek için üretilmiş sanal bir alışveriş kartıdır. Hiçbir şekilde banka kartınızın veya kredi kartınızın bilgilerini bu sanal karta tanımlamanıza gerek yoktur. Tek kullanımlık olan bu kartları nakit para karşılığında bayiliklerinden alıp internette güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bazı kişilerin aklında hemen olumsuz düşünceler yeşerebilir. ''Ya karttaki tüm parayı çekip ürünü göndermezlerse ne yapacağız?'' diye kendi kendine soranlar olacaktır. Paykasa kart çeşitli miktarda küpürleri olan bir üründür. Düşük ücretli kartlarda mevcuttur yüksek ücretli kartlarda mevcuttur. Eğer ki kendinizi tatmin etmek isterseniz düşük ücretli kartlardan alıp bir tanesini deneyebilirsiniz.

İnternet üzeri online alışverişlerin rağbet görmesinin birçok nedeni vardır. Bunlardan en önemlisi ise çeşitliliğin fazla olması diyebiliriz. Koca bir şehirdeki tüm mağazaları gezseniz bulamayacağınız ürünleri internette 5 dakika içinde bulmanız mümkündür diyebiliriz. Ve oturduğu yerden alışveriş yapmak isteyenler içinde bulunmaz bir uygulamadır online alışveriş. Her türlü ürünü farklı fiyatlarla karşınızda görebilirsiniz. Güvenliğine ve kalitesine güvendiğiniz marka veya alışveriş sitelerini tercih etmeniz sizi pişman etmeyecek bir tercihtir.

Online alışverişten mahrum kalmak istemeyen fakat güvenmekte de sıkıntı çeken kişiler farklı miktardaki para yüklü olan paykasa sanal alışveriş kartlarından alıp internetten alışverişini yapabilirler. İnternet üzerinden banka kartı veya kredi kartı bilgilerini paylaşmak pekte güven verici bir olay değildir. Bu yüzden her yerde bilgilerinizi paylaşmamayı öneririz. Fakat alışveriş konusunda bankada telefonunuz numaranız onaylı ise yaptığınız alışverişin fiyatını belirten bir onay mesajı telefonunuza gelecektir. Bu mesajı cevapladığınız takdirde alışveriş işlemi gerçekleşip sizden ücret tahsis edilmektedir. Fakat her şeye rağmen bu güvenlik adımlarını yetersiz bulan kişiler için paykasa kart güzel bir uygulamadır. Tüm kişilerin online alışverişlerini güvenilir bir şekilde yapabilmesi için hizmetimize sunulmuş bir sanal alışveriş kartıdır.

Alışveriş yaptığınız sitelerin paykasa kartla anlaşmalı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda tereddüte düşmenize gerek yok çünkü paykasa sanal alışveriş kartı hemen hemen tüm online alışveriş siteleri ile anlaşmış durumdadır. Paykasa kart uzun zamandır hizmette olan bir uygulamadır. Bu zaman diliminde çoğu alışveriş sitesinin güvenini sağlamış ve anlaşmış durumdadır.

Paykasa kart ile ayrıcı oyun ve bahis sitelerinde de alışverişiniz yapmanız mevcuttur. Günümüz çağında insanlar en çok bu tür sitelere güvensizlik duymaktadır. Paykasa kart bu tür yerlerde de anlaşma sağlamış ve hizmetinize sunmuş bulunmaktadır.

Paykasa Kart Hakkında Önemli Bilgiler

- 16 haneli bir kart numarası mevcuttur.
- Size ait bir e-pin mevcuttur
- Kod değerler; 10?, 15?, 20?, 25?, 30?, 50?, 60?, 70?, 80?, 100?, 150?, 200?, 250?, 500?'dur.
- Kodu sadece bir kere kullanabilirsiniz. Ve bu işlemde tüm bakiyeyi kullanmalısınız.
- Kart numarasını, kodunuzu ve e-pin'inizi kimseyle paylaşmayınız.

Paykasa Kart ; paykasa bir ön ödeme ile sahip olduğunuz kredi kartıdır. Kredi kartından tek farkı önceden ödeme yapmanızdır. Sitemizden çok uygun fiyata ucuz paykasa alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden paykasa almak için online yardımdan bizimle iletişimi geçebilirsiniz. İster paykasa almak, istar paykasa bozdurmak isteyin, hesaplama aracımızdan paykasa fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.
Sitemiz 2048 bit SSL ile şifrelenmiştir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kart almak için doğru yerdesiniz.  
Paykasa Nedir sorusuna en güzel cevap : facebook ve skype gibi bir çok sitede yaygın olarak kullanılan ön ödemeli paykasa kart sistemidir. !!!

Güvenli ve yasal paykasa hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Betakart olarak sizlere paykasa hizmeti vermekten mutluluk duyarız...