Son güncelleme : 04.01.2017
paykasa fiyatları

Ucuz paykasa fiyatları listemiz aşağıdadır. Sizlere online, güvenli ve hızlı paykasa deneyimi sunmak için müşteri temsilcilerimiz Sabah 09:00 ile gece 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
paykasa fiyatları konusunda ve satış konusunda sitemizden istediğiniz konuda destek alabilirsiniz. Yaptığımız araştırmaya göre paykasa piyasasında en uygun paykasa fiyatlarını BETAKART olarak sizlere sunmaktayız. Paykasa Türkiye resmi reseller temsilcisi olan firmamız telefon numarası 0534 053 28 28 dir.

Sitemiz üzerinden %100 güvenilir ve %100 yasal paykasa kartınız anında size gönderilir

Size sunmuş olduğumuz en uygun paykasa fiyatları aşağıda listelenmiştir. !!!

Paykasa Giriş

Çağımızın teknoloji çağı olması sebebi ile insanlar artık pek çok işini internet aracılığı ile yapmaktadır. İnternet ile alış verişten tutun da eğlenceye oyuna kadar pek çok anlayışımız değişmiş durumda. Haliyle bu işlemlerimiz gerçekleştirebilmek ve ödemelerimizi yapmak için kredi kartlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat durum bu yönde olmaya başladığından bu yana internet dolandırıcılığı ile de eskiye nazaran oldukça sık karşılaşılmaya başlanır ve pek çok kullanıcı internet üzerinden alış veriş yapmaya korkar oldu. Tüm bu durumlar göz önüne alınarak internet üzerinden alış veriş yapmak isteyen zamanım kısıtlı diyenler için de oldukça avantajlı alternatifler sunulmaya başlanmıştır. Bunlardan biri de ön ödemeli kart döneminin başlamasıdır. Paykasa ön ödemeli kartlar ile dilediğiniz gibi sanki kredi kartınız ile alış veriş yapıyor gibi alış verişinizi yapabilirsiniz fakat kredi kartı ile yaptığınız işlemlerde olduğu gibi kişisel bilgilerinizi ya da kredi kartı bilgileriniz vermek durumunda kalmayacaksınız.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasatr.net olarak sizlere güvenli bir ortamda paykasa ön ödemeli kart alabilmenize yardımcı oluyoruz. Paykasa giriş yaparak sistemimiz üzerinden dilediğiniz miktarda paykasa ön ödemeli karta sahip olabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli karta sahip olabilmek için öncelikle paykasatr.net üzerinden sisteme kaydınızı gerçekleştirerek kaydınızı tamamlamalısınız. Üyelik işlemleriniz gerçekleştikten sonra dilediğiniz miktarda paykasa ön ödemeli kartınızı seçmeniz gerekmektedir. seçiminizi yaptıktan sonra alternatifler arasından dilediğiniz ödeme yöntemini seçerek işleminizi tamamlamış olacaksınız. paykasatr.net üzerinden yapacağınız paykasa kart işlemlerinizde ödemelerinizi banka transferi ile ya da anında bankacılık yöntemi ile kullanabilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kartımı Nasıl Kullanabilirim?

Paykasa ön ödemeli kartınızı kullanmak aslına bakarsanız bir kredi kartı kullanmaktan daha da kolay bir yöntemdir. Ön ödemeli kartınızı aldığınız esnada sistem tarafından sizlere 16 haneden oluşan bir şifre verilecektir alış veriş işlemlerinizi yaptığınızda paykasa ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra size verilen bu 16 hanelik şifreyi girerek hiçbir kişisel bilgiyi paylaşmaya gerek olmaksızın ödeme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmiş olursunuz.

Bu şifrenin tek kullanımlık olması da herhangi bir art niyetli durumlara karşı alınmış olan bir önlem şeklidir. Şifre sayesinde kartın kim tarafından kullanıldığının da önemi olmayacaktır. paykasa ön ödemeli kart alırken ihtiyacınız olan miktarı euro cinsinden hesaplamanız gerekmektedir.

Paykasa kartın diğer ödeme yöntemlerinden ne gibi avantajları olduğundan biraz bahsedelim. Bir kredi kartı ile işlem yapıyorken bazen cebimizde olmayan para ile ödeme yapılabilmektedir fakat paykasa kartlar ön ödemeli kartlar içerisinde olduğundan sadece cebinizde olan parayı kullanmış olursunuz. Ayrıca limitini sizler belirlediğiniz için kredi kartında olduğu gibi tek seferde yüklü miktarda harcamalar yapamayacak sadece ihtiyacınız olduğu kadarını kullanabileceksiniz. Bu da sizlerde bir otokontrol mekanizmasının gelişmesini sağlayacaktır.Paykasa ön ödemeli kartlar dünyanın her yerinde pek çok kişi tarafından tercih edilmekte ve insanların internet ortamında kendini daha da güvende hissederek alış veriş yapmasına imkan tanımaktadır. Paykasa ön ödemeli kartınızın temininden sonra herhangibir şekilde nakit paraya ihtiyaç duymanız halinde de paykasatr.net sitesi üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile bağlantı kurarak paykasa kartınızdaki parayı hesaplatabilirsiniz. Paykasa kartlar euro cinsinden hizmete sunulduğundan nakde çevrilirken kur farkının hesaplanması gerekmektedir.

Güncel kurlardaki değişmelere göre paykasa ön ödemeli kartların fiyatları da değişim gösterebilmektedir paykasa kartlardaki fiyat farklılıkları bu yüzden olmaktadır. paykasatr.net aracılığı ile paykasa kart alım işlemleri yapmak istediğinizde 10 ? ile 5000 ? arsında değişim gösteren ön ödemeli kart seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Böylece ihtiyacınız olan miktarda kartın seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Paykasa Fiyatları

10 Euro
15 Euro
55 TL.
80 TL.
20 Euro
25 Euro
103 TL.
125 TL.
 
50 Euro
60 Euro
255 TL.
300 TL.
70 Euro
80 Euro
350 TL.
395 TL.
 
100 Euro
150 Euro
500 TL.
745 TL.
200 Euro
250 Euro
990 TL.
1240 TL.