Paykasa İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde çok fazla kullanılan kredi kartlarının ne kadar güvenli olduğu hep sorgulanmıştır. Özellikle sanal ortamda yapılan dolandırıcılıkların büyük bir çoğunluğunun kredi kartı üzerinden yapılması kullanıcıları bir hayli tedirgin etmektedir. Bu nedenle azımsanmayacak çoğunlukta kişinin sanal ortamda alışveriş yapamadığı bilinmektedir. Çok daha kolay ve zahmetsiz bir yol olmasına rağmen bu yolun kullanılmamasından dolayı üretilen Paykasa, önemli oranda bir çözüm sunmaktadır. Ön ödemeli olarak kullanılan bir sanal kart olan Paykasa, birçok sanal satın alma işlemini saniyeler içinde gerçekleştirmektedir.

Paykasa Kart Özellikleri

Birçok farklı internet sitesi üzerinden alımı yapılabilen Paykasa kartlar sanaldır. Alımı ve kullanımı sırasında hiçbir şekilde kişisel bilgiye ihtiyaç duymamaktadır. Bu nedenle de oldukça güvenli olduğu söylenebilir. Ayrıca ön ödemeli bir kart olmasından dolayı da yüklü miktarlarda borçlanma söz konusu değildir. Euro cinsinden farklı tutarların olduğu kartlardan istenilen alınabilir. Kartın içinde bulunan tutar,

Paykasa İle Online Alışveriş

Uygun internet siteleri vasıtasıyla harcanmaktadır. Harcamanın yapılabilmesi için ise tek gerekli olan 16 haneden oluşan kart şifresidir. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç yoktur. Uygun internet sitelerinde çok basit bir işlem ile saniyeler içinde alışveriş gerçekleşmektedir. Ayrıca kartın şifresinin başka kişiler tarafından elde edilmesi durumunda ise sadece içindeki tutar kadar harcama yapılabilir.

Paykasa Bozdurma İşlemi

Kartın içinde bulunan tutarın harcanarak tükenmesi durumunda ise kart otomatik olarak iptal olmaktadır. Bundan sonra kartın kullanımı mümkün değildir. Kullanmak isteyen kişilerin yeni bir kart alımı yapmaları gerekmektedir. Kredi kartı ile kıyaslandığında çok daha pratik, hızlı ve güvenilir olduğu söylenebilir. Ayrıca kartın içinde bulunan tutarın istenmesi halinde nakit olarak da çekilmesi mümkündür. Paykasa bozdurma işlemi olarak da ifade edilen bu işlem sonunda tutar hesaplanarak banka hesabına havale edilmektedir.

bir cümleyle özetlenecek olursa ; Ön ödemeli bir kart sistemidir. Paykasa sistemi şu şekilde çalışmaktadır: 16 haneden oluşan algoritmik bir kod numarasına sahip olan paykasa aynı kredi kartında olduğu gibi bu kart numarasının internet sitelerindeki ilgili hanelere yazılması ile paraya çevrilmektedir. Kartta yüklü olan para miktarı alışveriş sitesine tek seferde meblağ olarak geçmektedir. Yani paykasa karıntadaki sanal paranız alışveriş yaptığınız sitedeki hesabınıza para olarak aktarılmaktadır. Biz de sizlere farklı, hızlı ve güvenilir bir paykasa alışveriş deneyimi sunmak için https://paykasatr.net internet sitemiz üzerinden hizmet vermekteyiz. Paykasa kart almak için bizimle online iletişime geçerek, almak istediğiniz paykasa miktarını bize bildirmeniz halinde paykasa müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaklardır. Havale yapmanız gereken paykasa miktarını öğrendikten sonra havale / eft işlemini tamamlayın ve müşteri temsilcimize dekont numarasını bildiriniz. Paykasa müşteri temsilcimiz size paykasa pin kodunuzu online olarak iletecektir.
Diyelim elinizde paykasa kartınız var ve paraya ihtiyacınız oldu. O zaman size paykasa pin numaranızı çok iyi fiyatlara bozabiliriz. Yine sitemizdeki canlı yardım bölümünden bozdurmak istediğiniz paykasa kart meblağını bize bildirebilirsiniz. Ya da dilerseniz Paykasa bozdurma hesaplama aracımız üzerinden kartınızın ne kadara bozdurabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek banka hesap numaranızı bildiriniz ve paykasa bozdurma miktarını hemen hesap numaranıza gönderelim.  
Paykasa Alırken Müşteriler En Çok Nelere dikkat Etmeli !!!

Öncelikle tanımadığınız bilmediğiniz ve daha önce paykasa alış verişi yapmadığınız hiçbir siteden paykasa alım veya bozdurma işlemi yapmamanızı öneririz. Siz değerli müşterilerimize güvenilir ve hızlı paykasa deneyimi yaşatmak ideali olan firmamız sizlere Paykasa almak için paykasatr.net sitemizi öneriyoruz.

Sitemizden paykasa işlemlerinizi (ucuz paykasa alma ve paykasa bozdurma) çok hızlı, % 100 güvenli ve garantili bir şekilde yapabilirsiniz. paykasa bozdurma fiyatlarımızı hesaplatabilirsiniz..

Paykasa kart, hali hazırda binlerce internet sitesinde geçmektedir ve her geçen gün de pazardaki payını arttırmaktadır. Firmamızın güvenilirliğini paykasa merkez sitesindeki reseller sayfasından kontrol edebilirsiniz.