DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Elektronik para = Paykasa Kart Satın Alma İşlemleri

Türkiye’nin resmi PAYKASA satış Resellerı olan BETAKART, yine Türkiye'nin en çok ziyaret edilen paykasa sitesi https://paykasatr.net ile siz değerli müşterilerimize paykasa piyasasının en iyi ve en ucuz kart fiyatlarını sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Paykasa Kart Ödeme Yöntemleri

Sitelerimiz üzerinden Banka Havalesi ve EFT ile işlem yapabilmekteyiz. Kredi kartı ile ilgili ödeme konusunda da çalışmalarımız devam etmektedir. Resmi sitemiz https://paykasatr.net'in altyapısında yaptığımız değişiklikler ile bu teknolojiye uygun bir koşul sağlıyoruz. Sistem bittiğinde Visa ve Mastercard bilgilerinizi girerek paykasa pin numaranızı hızlı bir şekilde alabilecek ve satın alma işlemlerini sitemiz üzerinden çok yakın bir zamanda gerçekleştirebileceksiniz.

Bizleri yine sosyal medya aracılığı ile de takip edebilirsiniz ve oralardan da paykasa pin numarası alabilirsiniz. Facebook, twitter, linkedin, youtube, google, google plus vb. bir çok sosyal medyada hesabı bulanan BETAKART, PaykasaTR etiketi ile daha da ulaşılabilir. Lütfen siz de sosyal medya hesaplarımızı BEĞEN veya TAKİP ET yaparsanız gelişmelerden ve güncel paykasa fiyatlarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Yine sürekli siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek adına paykasa kampanyaları düzenliyoruz. Alttaki beğen ve takip et butonlarından bir tanesini tıklayarak, kampanyamıza katılabilir ve tam 100Euro değerinde paykasa pin numarası kazanma hakkı için çekilişe katılabilirsiniz. Kampanya koşulları ve diğer konulardan merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz. .

Not: Lütfen aşağıda bulunan sosyal medya hesap butonlarımızdan bir tanesini beğeniniz. https://paykasatr.net sizlere her zaman farklı ve hızlı bir paykasa satın alma deneyimi için çalışmaktadır.