Paykasa Oyun


Günümüzde artık birçok şey online yapılıyor. Öyle ki alışverişlerin dışında birçok resmî işlemler de artık online yapılmaya başlandı. Tabi bu durumun olması da gayet normal. Çünkü gelişen teknolojik alt yapıların beraberinde getirdikleri birçok kolaylıklar hem daha seri çalışmalar yürütülmesine imkân tanımakta hem de insanın iş yükünü azaltıcı nitelik taşımaktadır.
Alışverişlerde kullanılan yeni bir sistem olarak pay kartlar geçerlidir. Sağladığı yüksek güvenlik sistemiyle siber saldırıların önüne geçmede kredi kartlarından daha yüksek güvenlik alt yapılarıyla hazırlanmış olduğundan bakiye olarak tercih edilmeleri daha çok olmaktadır. Bu nedenler hep bir arada düşünüldüğünde paykartların bu denli artış göstermesi gayet anlaşılabilir.
PAYKART NEDİR?
Online alışveriş, oyun, bakiye yükleme ve daha birçok işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan paykart belirli fiyatlar karşılığı e-pin şifresiyle yüklenen sanal karttır. Bu sanal kart sayesinde kullanıcıların birçok yönden işlemlerini gerçekleştirmeleri sağlanarak daha yüksek güvenlikte hiçbir güvenlik açığı bulunmadan, şifrenizin birileri tarafından ele geçirilmesi mümkün olmadan olanak sunan işlemi ifade etmektedir.
NASIL BAŞVURULUR?
Paykart sahibi olmak için sadece tam ve sağ doğmuş olmak yani hukukun tanıdığı haliyle insan olmak şartından başka hiçbir şartı bulunmamaktadır. Bu da demek oluyor ki hemen hemen herkes paykart sahibi olabilmektedir. Ancak hukuken geçerlilik kazanması için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Paykart sahibi olmak için şu adımlar takip edilmelidir:
1. Öncelikle sanal ortamdan güvenilir paykart satışını yapan bir siteden başvuru talebinde bulunulmalıdır. Başvuru seçenekleri gelişmiş teknolojik özelliklerle çeşitlilik gösterir. Skype, Gmail veya Canlı Destek merkezine bağlanarak anında paykart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
2. Başvuru talebinizin değerlendirilmesinin ardından size dönüş yapılarak paykart için belirlenen tutarın ilgili sitenin hesabına yatırılması için size hesap numarası gönderilecektir. Bu hesap numarası sayesinde sizler de dilediğiniz şekilde paykasa oyun aktive edebileceksiniz.
3. Ödeme işlemini ister internet bankacılığı üzerinden ister Atm üzerinden yapmanızın sonrasında sitede yer alan paykart aktivasyonu için geçerli alanları tam ve eksiksiz doldurmanızın ardından makbuzunuzda yazılanlarla eşleşmesi halinde tarafınıza gönderilecek olan e-pin yani kart şifreniz sayesinde içerisine bakiye yükleyerek hemen sanal alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.
FİYATLARI HAKKINDA
Paykart fiyatları da üzerinde durulması gereken bir özelliktir. İster Avrupa para birimleri olsun ister yerli para birimi yüklemesi olsun birbirine karşılık gelen tutarları güvenilir paykart satışı yapan site baz alınarak şu şekilde belirtilmelidir:
Burada örnek olarak belirlenen fiyatlar baz alınarak paykart sahipleri diledikleri şekilde e-pin özelliklerinden yararlanarak hesaplarına bakiye yükleyebilmektedirler. Bu yüklemeleri sonrasında diledikleri yerden online olarak alışveriş yapma imkânını bir arada barındırarak Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen sanal alışveriş merkezlerinden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilir ve yine oyunlar oynayabilirsiniz. Özellikle online oyun sektöründe sürekli olarak kullanılan söz konusu kart sistemleriyle her bir kişinin kullanabilecekleri nitelik taşımakta olan bu çeşitlilikteki bakiye örnekleriyle birden fazla özellik taşıyan yanıyla kredi kart sistemiyle daha hızlı işlemler yapılması kararlaştırılmıştır.
Kredi kart sistemlerinden daha üst düzey bir sistemle herkesin diledikleri biçimde online olarak çalışmalarda bulunması sağlanmıştır. Bu nedenle son derece nitelik taşımaya devam eden bu yönleriyle dikkatlerden kaçmayan çeşitli unsurların hep bir arada aktarılması dolayısıyla paykart sahiplerinin kartlarını her yerden kullanmaları böylelikle mümkün olmaktadır.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT