Paykasa Oyun Sitesi


Paykasa, ön ödemeli kart sistemleri olarak piyasaya sunulmuş ve çalışma mantığı aynı zamanda pratiği ile kredi kartları ve baka kartları gibi bir çalışma düzenine sahip, teknolojik kartlardır.
Sanal ağlar ve sosyal platformlarda ortaya çıkan çeşitli siber saldırılar ve sanal ağ hırsızlıklarına bir önlem olarak geliştirilen ve bu mantık ile çalışan Paykasa kart sistemleri, sanal ağlar üzerinden yapılacak tüm elektronik banka kart ödemelerinde, kredi kartı ve/veya banka kartlarının bilgilerinin çalınmasını veya istenmeyen üçüncü kişilerin ulaşımı engellemek için kullanılan ve tamamen bu amaç ile üretilmiş kartlar olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça hızlı ve güvenilir çalışma imkânına sahip Paykasa kart sistemleri; pek çok site ve platformda ödeme şekli olarak kullanılabiliyor.
Paykasa İle Oyunların Tadını Çıkarın!
Paykasa ön ödemeli kart sistemleri sizlere güvenli internet alışverişinin kapılarını açıyor. İnternet servis sağlayıcıları üzerinden yapacağınız tüm alışveriş ve para işlemlerinde Paykasa, tek kullanımlık yapısı ve kredi kartları ile birebir özelliği sayesinde oldukça güvenli ve hızlı bir para transferi imkânını sizlere sunuyor. Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan Paykasa ön ödemeli kart sistemleri, sanal ağlar üzerinden alışveriş imkânı sunan A'dan Z'ye her site ve platformda kullanılabiliyor. Bu anlamda sunulan hizmetlerden birisi olarak Paykasa oyun sitesi ve platformları üzerinden yapmak istediğiniz alışverişlerin tümünde sizlere güven içinde bir alışveriş imkânı sunuyor.
Knight Online, Metin2, İstanbul Kıyamet Vakti, Dota2 gibi MMROG tarzı oyunların yanı sıra bahis ve eğlence oyunları gibi pek çok oyun türünde hizmet sunan firmaların sanal ağ ve platformları üzerinden, Paykasa ile güvenilir ve hızlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede Paykasa ile sevdiğiniz oyunların tadını çıkarırken, güvenliğinizden de taviz vermeden hizmet sağlayabilir ve işlemlerini yapabilirsiniz.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT