DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Nasıl Alınır


Kullanımı çok basit ve oldukça güvenilir bir alışveriş ortamı sağladığından çok tercih edilen bir kart olma niteliğine sahip olan paykasa nasıl alınır? Sorusuna cevap olarak birden fazla alternatif yöntem olduğunu belirtmek gerekir. İlk olarak paykasa kart almak için tercih edilebilecek en güvenilir nitelikteki firmanın BETAKART olduğunu ifade etmekte yarar var. İnternet ortamında akıl almaz türde sayısız yöntemlere başvurarak insanları dolandıran ve hatta bütün birikimlerine varıncaya kadar paralarını alan dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemek için bu bilginin dikkate alınmasında büyük yarar vardır.

Paykasa Kart Almak İçin Neden Betakart Firması Tercih Edilmeli?

Eğer güvenilir bir hizmet arıyorsanız, beklentilerinizi en güvenilir biçimde karşılayacak olan firma BETAKART'tır. Çünkü Betakart firması müşterilerine güvenli, hızlı, pratik ve bütçeye uygun bir alışveriş ve satın alma ayrıcalığını yaşatır nitelikte bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Paykasa Nasıl Alınır ve Payakasa Alma Yöntemleri Nelerdir?

Paykasa almak için son derece güvenilir hizmetler sunan BETAKART firmasının belirlemiş olduğu fiyat seçeneklerinden kendiniz için uygun olan "paykasakart" seçeneklerinden birini tercih ettikten sonra paykasakart almak için tercih edebileceğiniz yöntemler;

Telefon İle Arayarak Paykasa Satın Alma İşlemi

Telefon ile iletişim kurarak kart alma işlemi gerçekleştirmektir. BETAKART firmasına 0534 053 288 288 numaralı hattan ulaşarak müşteri hizmetlerinden ihtiyacınız olan desteği rahatlıkla alabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Satıl almak istediğiniz paykasa kart bedelini iletişime geçtiğiniz müşteri destek hizmetlerinden öğrenerek firmanın bankadaki hesap numaralarına almak istediğiniz paykasakart ücretini havale ya da EFT yaparak oldukça hızlı bir biçimde satın alma işlemi gerçekleştirme imkânından faydalanabilirsiniz.

Skype Üzerinden Paykasa Alma İşlemi

Paykasa almak için başvurabileceğiniz ikinci yöntem; skype aracılığı ile alışveriş imkânından faydalanma yolunu tercih edebilirsiniz. Paykasa kart alma işlemini gerçekleştirmek için PaykasaTR skype adresinden canlı olarak görüntülü iletişim kurma yöntemi ile satın alma işlemini oldukça kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirme imkânından yararlana bilirsiniz.


Online Yardım Alarak Paykasa Alma İşlemi


Paykasa satın almak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise, BETAKART firmasının https://paykasatr.net sitesi sağ alt tarafında bulunmakta olan ONLINE DESTEK bölümüne tıkladıktan sonra açılan kutuya adınız soyadınız, telefon numaranızı ve email adresinizi yazıyorsunuz. İletişim bilgilerinizi girme işlemini tamamladıktan sonra da açılan online mesajlaşma penceresi aracılığı ile firmanın müşteri temsilcisi ile görüşüyorsunuz. Almak istediğiniz paykasa kart miktarını sizinle iletişim halindeki müşteri temsilcisine bildiriyorsunuz.

Görüşmekte olduğunuz müşteri temsilcisi size paykasa kart miktarını yatırmanız gereken banka hesap numaralarını ve havale yapmanız istenen para miktarı bilgisini verecektir. Size verilen bilgiler doğrultusunda havale işlemini tamamladıktan sonra tekrar aynı online destek iletişim bölümü aracılığı ile paykasa müşteri temsilcisine havale işlemini gerçekleştirdiğiniz bilgisini veriyorsunuz. Son olarak banka hesabı kontrol işlemi yapılıyor ve ardından sizin cep telefonu numaranıza 16 haneli paykasa pin kodu sistem tarafından gönderiliyor


Böylece paykasa alış işleminizi kolaylıkla tamamlamış oluyorsunuz. Artık gönül rahatlığı içinde firma tarafından size verilmiş olan 16 haneli pin numarasını kart işlemiyle alışveriş yapabileceğiniz alışveriş sitelerinde kredi kartı ile benzer şekilde oldukça rahat kullanarak alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Paykasa Nedir?

Paykasa bir sanal para diğer bir adıyla elektronik paradır. Kullanımı son derece kolay ve rahat olan bir elektronik ödeme aracı olarak kullanılabilmektedir. Kredi kartına benzer bir özellik taşır ancak bu kartı kredi kartından ayıran özelliği önceden ödeme yapılmış olmasıdır. İnternet ortamında alışveriş yapma imkânının sağlanması için düşünülmüştür. Bu kartı sayesinde önceden ödeme işlemi gerçekleştirmiş olduğunuz için internet ortamında güvenlik sorunuyla karşılaşmadan gönül rahatlığıyla alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.