DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa İle Knight Online Ödeme

Çağımızda sanal alışverişlerin hızla ilerlemesiyle ödeme seçenekleri de artmış bulunmaktadır. Paykasa sanal dünyada ödeme kolaylığı sağlayan ön ödemeli bir kart sistemidir. Kredi kartı ile benzerlik gösteren paykasa algoritmik kart numarasının sitelerde bulunan ilgili bölümlere yazılması ile paraya çevrilmektedir. Kartta bulunan para alışveriş sitesine bir seferde geçmektedir. Paykasa ile Knight online ödeme rahatlığı yaşarken, sanal paranın gerçek paraya çevrilmesinin kolaylığını her alanda yaşatmaktadır. Paykasa kart almak için paykasatr.net internet sitesine başvurmanız yeterlidir.

Online iletişim ile almak istediğiniz paykasa miktarını bildirmeniz halinde müşteri temsilcileri yardımıyla havale yapmanız gereken miktarı öğrenerek dekont numarasını bildirmeniz halinde müşteri temsilcileri size paykasa pin kodunu online olarak iletecektir. Paykasada bulunan paranızı gerekli gördüğünüz durumlarda bozdurabilmektesiniz. Paykasa ile Knight online ödeme rahatlığının yanında paranızı bozdurma rahatlığı da yaşamaktasınız.

Site içerisinde bulunan canlı yardım bölümünden bozdurmak istediğiniz meblağı yetkililere bildirebileceğiniz gibi isterseniz sitede yer alan hesaplama aracı sayesinde kartınızı bozdurabileceğiniz en iyi tutar öğrenilebilmektedir. Bozdurduğunuz tutar size banka hesap numaranızı bildirmeniz halinde banka yoluyla iletilecektir. Özel bir kural ya da zaman istemeyen bu işlem paraya ihtiyacınız olan her an gerçekleşebilmektedir.

Paykasa Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Tanımadığınız, bilmediğiniz veya güvendiğiniz birinin referans olmadığı bir siteden kart almak çok risklidir. Tamamen sanal olanaklar ile hareket edilen site ortamlarında daha önce paykasa ile alışveriş yapmış olmak güvenilirliği arttırmaktadır. Paykasa ile Knight online ödeme seçeneklerinin sağladığı kolaylıklar ile her geçen gün büyüyen pazarda yer alan sitelerin iyi araştırılmaları gerekmektedir. Kartı alırken bu kartı satan firmaların güvenilirliğini kontrol etmek gerekmektedir. Sitenin gerçek olup olmadığı ve güvenli olup olmadığıyla ilgili site adresine dikkat edilmesi gerekmektedir. İnternet ortamında kart bilgilerinin kopyalanması çok daha kolay yapılmaktadır.

Paykasa ise böyle durumlarda devreye girer ve güvenli şekilde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Yalnız paykasa alırken alacağınız sitenin geçmişini bilmeniz önem arz etmektedir. Dolandırıcı ve sahte siteleri tespit etmenin en kolay ve emin yolu sitenin kopya olup olmadığını kontrolden geçmektedir. Paykasa ile Knight online ödeme gerçekleştirirken telefon numaralarının firmaya ait olup olmadığını iyice kontrol etmek gerekmektedir. Özellikle güvenilir siteler kopyalanarak hazırlanan dolandırıcı sitelerde işlem yaparken dikkatli olursanız sitenin sahte olduğunu anlamanız zor olmayacaktır.

Paykasa Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarla ilgili sitemizden 7 gün 24 saat destek alabilmektesiniz. İnternette alışveriş yapan ve oyun oynayan kişiler tarafından en çok merak edilen hususların başında Paykasa ile Knight online ödemede fiyatlandırmanın nasıl olduğudur. Paykasa kartları fiyat olarak oldukça uygun olmaktadır. Kart fiyatları ile ilgili sorularda ilk akla gelen fahiş komisyon miktarları ve Türk Lirası ile alınabilen ön ödemeli kartların fiyatlarıdır. Komisyonu çok az alan firma döviz dalgalanmalarına uygun olarak bir fiyat çizelgesi belirlemektedir.

Küçük miktarlarda eklenen komisyon oranları ile 10 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 50 Euro, 100 Euro, 200 Euro, 250 Euro ve 500 Euro olarak fiyat belirleyen firma Paykasa ile Knight online ödeme kolaylığını herkese yaşatmak istemektedir. Bu kartlar tek kullanımlık karlardan oluşmaktadır. Fiyatı ile aynı şekilde kartları da tek seferde kullanmak gerekmektedir.16 ayrı kart fiyatının bulunduğu seçeneklerden birini tercih etmeniz halinde fiyatı destek hattına bildirmeniz ve havale yapmanız halinde oradan gelen pin ile anında alışveriş ve oyun için ödeme yapabilmektesiniz. Komisyon oranları kart miktarına göre değişim göstermektedir. Sanal alışveriş ve oyun severleri mağdur etmek istemeyen site kart satışı ve kart bozdurma için en iyi fiyatları belirlemektedir.

Paykasa Bozdurma Seçenekleri

Paykasa ile Knight online ödeme gerçekleştiremediğiniz durumlarda ya da ihtiyacınız olduğu hallerde paykasa kartınızı bozdurabilmektesiniz. Sitenin paykasa bozdurma sayfasındaki hesaplama aracı sayesinde bozdurmak istediğiniz kartın pin numarasını girerek kaç Türk lirasına çevrileceğini görebilmektesiniz. Piyasa ortalamasının bir hayli üstünde fiyat belirleyen firma, müşterilerinin mağduriyetini en aza indirmeye çalışmaktadır. Her geçen gün sektörde artan rekabetten dolayı ve girdi maliyetlerinden dolayı komisyon oranları bir hayli düşmektedir. Bunun sebebi ise ortalamanın üstünde bir fiyat belirlemektir. Paykasa bozdurma işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir.

Hesaplama aracı yardımıyla bozduracağınız paranın Türk lirası olarak karşılığını öğrendikten sonra, müşteri temsilcisine canlı ödeme biriminden bağlanmanız gerekmektedir. Bu bölüme banka hesap numaranızı bildirmeniz halinde müşteri temsilcileri gayet hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlamaktadır. Tamamlanan işlemlerin ardından hesabınızda ödemeniz anında görülmektedir. Paykasa ile Knight online ödeme sağlayan site müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterilerini asla yarı yolda bırakmayan firma canlı destek hattı ile de profesyonel iş yapmaktadır. Bozdurma işlemleri konusunda oldukça hassasiyet gösteren firma her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Paykasa Satmaya Yetkili Bayilerin Özellikleri

Paykasa satmaya yetkili bayilere paykasareselling denmektedir. Bu yetkiye her site sahip değildir. Türkiye’de yetkili bayileri kontrol edebileceğiniz siteler mevcuttur. Bu inceleme ile alışverişleriniz ve paykasa alma ve bozdurma işlemleriniz daha güvenli hale gelmektedir. Paykasa Knight online ödeme gerçekleştirme esnasında dikkat gerekmektedir. Ön ödemeli kart reselleri olmanın bir takım sorumlulukları bulunmaktadır. Tecrübe ile birlikte dijital ortamda güvenli işlem yapma özellikleri istenen sorumluluklardandır.

Rekabetin bu piyasada gittikçe artmasından ötürü çoğu firma illegal yollardan paykasa satış işlemi yapabilmektedir. Reseller konusunda alışveriş ve oyun tutkunlarının araştırmacı olması gerekmektedir. Çünkü reseller olmayan firmalar müşteri açısından risk teşkil etmektedir. Kurumsal, güvenli ve garantili hizmet verme konusunda, güncel ve en düşük döviz kurları takip konusunda, paykasa kart işlemlerini en kısa sürede gerçekleştirme konusunda, paykasa ile Knight online ödeme konusunda ve teknolojiyi yakından takip etme konusunda prensip sahibi firmalar özellikle tercih edilmektedir.

Canlı Paykasa Destek Nasıl Kullanılır?

Paykasa ile Knight online şekilde yapılan işlemlerde her konuda müşteri temsilcileri ile görüşülebilmektedir. Paykasatr.net sitesi üzerinde bulunan canlı destek sekmesi tıklanarak yeni bir pencere açılması sağlanır. Açılan pencerede adınız, soyadınız, email adresiniz ve telefon numaralarınızın sorulduğu bölüm oluşmaktadır. Bu bölüm doldurulduktan sonra online olarak müşteri temsilcisi ile görüşülmektedir. Almak istenen kart miktarının müşteri temsilcisine bildirilme işlemi de buradan bildirilmektedir. Temsilci burada size banka hesap numarasını ve havale yapmanız gereken miktarla ilgili bilgileri vermektedir. Kart alma ve bozdurma işlemlerinin tamamı en hızlı şekilde bu bölümde gerçekleşmektedir.

Paykasa Mobil Uygulaması

Paykasa ile Knight online ödeme rahatlığını her yerde yaşama açısından, Paykasa mobil uygulaması çok kolaylık sağlamaktadır. Bu uygulama sayesine paykasa işlemleri cep telefonlarından rahatlıkla yapılmaktadır. Yakın zamanda Google Play Store ve Apple Store da yerini alması beklenen uygulama pek çok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Bu uygulama sayesinde paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemlerini, paykasa satış işlemlerini, paykasa fiyatları hakkında bilgi alma işlemlerini yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra canlı destek hattından yardım almayı da yine bu uygulama sayesinde bulunduğunuz her ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bu uygulama ile internet sayfasını ziyaret edebilmekte ve aklınıza takılan her konuda yardım alabilmektesiniz. Paykasa Knight online ödeme konusunda sunduğu rahatlığı gelişen teknoloji ile daha da geliştirerek ilerletmektedir.