DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Sitemiz üzerinden paykasa kart satın alan müşterilerimiz kampanyamız dahilinde sürpriz hediyeler kazanacaklar. Paykasa kart satın alma kampanyamız 1 ay sürecektir. Sitemiz üzerinden yapacağınız her satın alma işlemi şansınızı arttıracaktır. En hızlı ve ucuz paykasa kart satın alma işlemleri sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Peki nasıl işlem yapacaksınız. Çok basit. Online DESTEK linkimizi tıklayarak karşınıza çıkacak müşteri temsilcimiz ile anında ve online bir şekilde kart satın alabilirsiniz.

Paykasa kart satın alma işlemlerini yaparken çok dikkatli olmalısınız. Son dönemde artan paykasa dolandırıcılığı bir çok kullanıcıyı olumsuz yönde etkilemektedir. Çünkü bilmedikleri sitelerden yaptıkları işlemler neticesinde dolandırılma riski çok yüksektir. Paykasa kart satın almak için en doğru adres tabiki https://paykasatr.net dir.

Son dönemde pazardaki payını ciddi bir şekilde arttıran BETAKART müşterileri için sürprizler hazırlamaya devam ediyor. Düzenlediğimiz kampanyalar ile bir çok müşterisine sürpriz hediyeler verdik. Siz de şansınızı arttırmak için lütfen canlı yardımdan bizimle irtibata geçiniz.