Paykasa Nereden Alınır

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan kredi kartlarının birçok kişisel bilgiye sahiptir. Bunun yanında sanal ortamda bulunan kişiler tarafından oldukça kolay bir şekilde ele geçirilmesi de mümkün olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı birçok kişinin internetten alışveriş yapamadığı da bilinmektedir. Önemli bir imkân olan sanal alışveriş için birçok alternatif kart bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Paykasa Kart, oldukça kolay bir kullanım özelliğine sahiptir.
Paykasa Alım İşlemleri
Paykasa Nereden Alınır sorusunun cevabı internet siteleri olmaktadır. Birçok internet sitesi üzerinden Paykasa alımı gerçekleştirilebilir. Ancak böyle bir isteği olan kişilerin öncelikle iyi bir araştırma yapmasında fayda vardır. Kaliteli ve güvenilir sitelerden alınması çok daha sağlıklı olacaktır. Sanal bir kart olmasından dolayı alım sırasında bazı dolandırıcılık olaylarının olabileceği de unutulmamalıdır. Euro cinsinden belli tutarlara sahip olan kartlardan istenileni seçilebilir.
Alım işlemi sırasında kullanıcıya ait kişisel bilgilere gerek olmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir şekilde bu bilgilerin verilmemesine dikkat edilmelidir. Kart alımı gerçekleştikten sonra ise 16 haneden oluşan şifre verilmektedir. Kart ile yapılacak bütün alışveriş işlemleri bu şifre ile yapılmaktadır. Ön ödemeli olmasından dolayı yapılan işlemlerde herhangi bir borçlanma hadisesi yaşanmamaktadır. Bu nedenle de oldukça güvenli olduğu söylenebilir.
Paykasa Hakkında
Birçok e- ticaret sitesinde kullanıma uygun olan bu kart ile istenildiği şekilde alışveriş yapılabilir. Kartın içinde yer alan tutarın hepsi tek bir işlem içinde kullanılabilir. Tutarın bitmesi durumunda ise kart kullanımı devreden çıkmaktadır. Kişisel olmamasının yanında tek kullanımlık olan karta herhangi bir şekilde para yüklemesi yapılması mümkün değildir. İstenmesi halinde güvenilir internet sitelerinden bir başka kart alımı yapılabilir. Ayrıca kartın içinde kalan tutarın nakit olarak çekilmesi de mümkündür. Çok kısa bir süre içinde hesaplanan tutar, banka hesabına gönderilmektedir.

Paykasa Kart Al


Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların yoğun iş temposundan dolayı alışveriş yapma imkânı bulmaları giderek zorlaşmıştır. Çok daha kolay ve zahmetsiz bir yol olan internetten alışveriş bu sayede giderek yaygınlaşmış durumdadır.

Birçok farklı site aracılığı ile çok hızlı bir şekilde istenilen ürünün alınabilmesi cazip olarak görülmektedir. Ancak sanal ortamda faaliyet gösteren dolandırıcıların da bir hayli fazla olduğu unutulmamalıdır. Özellikle çokça kullanılan kredi kartlarının şifrelerini kolaylıkla kırabilen bu dolandırıcılar kişisel bilgilere sahip olmanın yanı sıra kredi kartından yüksek tutarlarda çekim işlemi de yapabilmektedir. Buna benzer durumlar ile karşılaşmak istemeyen kişilerin için alternatif yollar bulunmaktadır. Ön ödemeli bir sisteme sahip olan Paykasa ’da bunlardan bir tanesidir.
Paykasa Kullanım
Paykasa Kart birçok internet sitesi aracılığı ile elde edilebilen bir sanal karttır. Sahip olduğu 16 haneli şifre ile çalışan kartın alınması sırasında hiçbir kişisel veriye gerek olmamaktadır. Paykasa Kart al işlemi birkaç dakika içinde gerçekleşmektedir. Euro cinsinden farklı tutarlarda bulunan kart seçimi yapılmaktadır. Kartın kim tarafından da kullanıldığı bilinmemektedir. Bu nedenle online alışverişler sırasında kartın ele geçirilmesi herhangi bir olumsuzluğu ortaya çıkarmamaktadır.
Paykasa İptal İşlemi
Birçok internet sitesinde kullanılan Paykasa, içinde bulunan tutarın bitmesi halinde ise iptal işlemini otomatik olarak başlatmaktadır. Bu işlemden sonra kart kullanımdan çıkmaktadır. Son derece güvenli olmasının yanında yapılan işlemlerde oldukça hızlıdır. Alışveriş sırasında şifrenin girilmesinden hemen sonra ürün alım işlemi gerçekleşmektedir. Kredi kartlarında olduğu gibi çok soru sorulma durumu olmamaktadır.
Paykasa Nakit Çekim
Paykasa Kart ile yapılan işlemlerin hiçbir şekilde kişi ile irtibatı da yoktur. Bunun yanında kişinin istemesi durumunda kartın içinde kalmış olan tutar nakit olarak da çekilebilir. Paykasa bozdur işlemi ile hesaplanan tutar, hızlı bir şekilde belirtilen banka hesabına aktarılmaktadır.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT