DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Kart Kampanyası

Paykasa, fazla zaman ve enerji harcamadan rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan en son gelişmiş teknolojik yöntemlerden biridir. İnternetin bulunduğu her yerden rahatlıkla harcama yapabileceğiniz, ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Paykasa henüz hayatımıza yeni girdiğinden bu konuda bilgi sahibi olmayanlara tüm ayrıntılarıyla bilgi vermeyi amaçlamaktayız. Bu karta sahip olmak son derece kolay ancak kartı satın alacağınız site de oldukça önemli ve güvenilir olmak durumunda.

Paykasa İle Neler Yapılabilir? Kredi kartı ile alışverişlerinizi nasıl yapıyorsanız, paykasa kart ile de aynen öyle yapabileceksiniz üstelik çok daha güvenilir. Paykasa kredi kartlarında olduğu gibi 16 haneli kart numarasına, güvenlik koduna ve son kullanma tarihine sahip. İnternette dilediğiniz bütün alışveriş sitelerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ön ödeme kartıdır. Alışverişlerinizde hiçbir vade farkı ve faiz ödemezsiniz. www.paykasatr.net güvenli bir şekilde paykasa kartına sahip olabileceğiniz, güvenilir ve müşteri memnuniyetine öncelik veren sitelerden biridir. Müşterilerini hem güvenilir olmaları hem de canlı online verdikleri hizmetlerle ikna eden ve kendisini kanıtlamış bir sitedir.

Paykasa Kart Sahibi Nasıl Olunur?

Paykasa kart sahibi olmak için öncelikle kendinize kurumsal ve güvenilir bir bayii bulmanız gerekir. Her biri farklı numaralarla e-pin sistemiyle üretilmiş kartlardır. Bu e-pin sistem de paykasa kartının güvenilirliğinin bir göstergesidir. Çünkü her biri titiz bir algoritma tekniği ile üretilmiş kartlardır. Günün her saatinde ulaşabileceğiniz online canlı sistem ve ya yine günün her saatinde internetten Skype görüşme programıyla bağlanıp size hizmet verecek sitenin hesap numarasını istemeniz gerekmektedir. Bu hesaba para yatırarak kişisel bilgilerinizi siteye ulaştırdıktan sonra site size bir şifre verecek ve tüm alışveriş işlemlerinizi böylelikle gerçekleştirmiş olacaksınız.

Paykasa ödemelerinizi Nasıl Yapabilirsiniz?

Paykasa ödemelerinizi siteye direk bağlanarak yapabileceğiniz gibi, kartsız işlem menüsünü kullanarak tüm banka ATM lerinden de rahatlıkla yapabilirsiniz. Ancak ATM kanalıyla yapacağınız işlemlerden her bankanın farklı olmak kaydıyla cüzi bir miktarda olsa işlem ücreti aldığını söylemeliyiz. Bunu yaşamamanız için ise en doğru Paykasa ödeme işlemini hesabınızın bulunduğu bankanın internet bankacılığı uygulamasına girerek yapmanız daha ekonomik olacaktır. İnternet bankacılığı uygulamasından yapacağınız havale ve ya EFT işlemleri için ya para ödemezsiniz ya da1-3 TL karşılığında bu ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kart kampanyalarıKonusunda Nasıl Haberdar Olunur? Paykasa Kart Satın Alma Önerileri Nelerdir?

Öncelikle Paykasa satışı yapan firmalar belli aralıklarla müşterilerine bir takım avantajlar sağlamak amacıyla zaman zaman Paykasa Kart kampanyaları düzenlemektedirler. Ancak internette Paykasa satışı yapan o kadar çok firma var ki, elbette yalnızca kampanyalarına bakıp aldanma durumunda kalmamak için size en uygun koşulları sunan, güvenilir ve kurumsal bir site bulmak zorundasınız. Öncelikle Paykasa kart satışı yapan firmanın Web sayfasına girerek, canlı destek bölümünden öğrenmek istediğiniz her şeyi sorarak öğrenmeniz şarttır. Ayrıca canlı çevrimiçi destek bölümünde sizinle iletişime geçen kişi sizi her konuda bilgilendirebiliyor mu?

Sorularınızın cevabını tam ve hızlı bir biçimde alabiliyor musunuz? Bu tür canlı iletişimler de size seçeceğiniz firmanın hangisi olacağı konusunda bilgi vermektedir. Şayet iletişimden memnun kalmayıp sorularınızın cevaplarını alamadıysanız internette bu konuda çok daha fazla alternatifler var ve bunlara da tek tek ve sabırla bakmanızı öneririz. Şayet canlı çevrimiçi destekten ikna olamadıysanız, telefonla iletişime geçerek, birebir konuşarak da ikna olmanız mümkün, zira konuştuğunuz şahsın ses tonundan bile güvenilir olup olmadığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma İşlemlerini En Hızlı Ve Güvenilir şekilde nasıl yapabilirsiniz?

Paykasa kart alırken ilk işlem olan paykasa kodunu aldıktan sonra, paykasa kodunu bozup bozmadıklarını sormanız gerekmektedir. İyi ve güvenilir bir firma size bozdurma işlemini anında yapmak zorundadır. Bu durum da firma konusunda ki kararınızda etkili olması gereken bir durumdur.

Paykasa Kart Kampanyaları Ve Fırsatları Nelerdir? Paykasa Kart kampanyaları denince ilk akla gelen ve en önemli kampanyalar kur avantajları olan ve firma tarafından size en uygun Kur’un sunulduğu durumlardır. Bu konuda paykasa Web sitelerinden bilgi alacağınız gibi kendi firmanızla iletişime geçip, bilgi alabilirsiniz. Ve bu konuda en uygun ve avantajlı kampanya hangisiyle bunu seçmek de sizin en doğal hakkınız.

Paykasa kart Kampanyaları Nelerdir? Paykasa kart ile internet sitelerinden yapacağınız her türlü alışverişlerinizde güncel Bonus kazanmanız mümkün. Bu Bonuslarla bakiyenizi arttırmanız mümkündür. Ayrıca bazı firmalar, müşterilerinin iletişim bilgilerini alarak Paykasa Kart kampanyaları hakkında müşterilerini bilgilendirirler. Yılın belli zamanlarında da örneğin yılbaşı, bayramlar ve doğum günü gibi özel günlerinizde de birçok firma Paykasa Kart kampanyaları yapmaktadırlar.

Paykasa Firmaları piyasadaki rekabet nedeniyle Paykasa kart Kampanyaları konusunda adeta yarışma halindeler. Müşterilerine daha ucuz Paykasa Kart verebilmek için firmalar komisyon oranları üzerinde de indirimler yapılmaktadır. Paykasa Kartı ücreti tüm firmalarda Euro karşılığındadır ve kur değişiklikleri, döviz hareketliliği bu fiyatları değiştirmektedir. Ancak birçok firma Paykasa Kart Kampanyaları kapsamında kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin kur fiyatlarından etkilenmemeleri için de rekabet yapmaktadırlar.

Serbest piyasa ekonomisi firmaların rekabetlerini de böylelikle gündeme taşıyor. Bundan dolayı paykasa kartınızı almadan önce firmaları tek tek incelemeniz gerekmektedir. Çok güncel olmamakla birlikte yaklaşık olarak Pay kasa fiyatları şöyledir.40 TL değerindeki kart 10 Euro, 80 TL değerinde ki Paykasa kart 20 Euro, 185 TL değerindeki kart 50 Euro, 360 TL değerindeki kart 100 Euro, 700 TL değerindeki kart 200 Euro, 875 TL değerindeki Paykasa Kart ise 250 Euro’dur.

İstediğiniz zaman ve istediğiniz sitelerden güvenle ve gözünüz arkada kalmadan yapacağınız alışverişleri yapmadan önce, gerçekten doğru ve güvenilir firma seçtiğinize ikna olun. Bunun için çok acele etmeden araştırmak suretiyle doğru firmanızı bulun. Kafanıza takılan en ufak bir sorunu dahi dile getirmekten çekinmeyin. Seçtiğiniz gerçekten güvenilir firmaların öncelikle hedefi, bu işten para kazanmak ise müşterilerine de aynı ölçüde hizmet vermekten çekinmeyeceklerdir. En ufak kur değişikliklerinde bunun ne kadarını müşterisine yansıtıyor bunları da yakından takip etmeniz sizin açınızdan oldukça faydalı olacaktır.

Paykasa Kart Hangi Bankalar Üzerinden Alınabilir? Hangi bankalar üzerinden Paykasa kart alabileceğiniz, Paykasa kartınızı aldığınız firmanın hangi bankalarla çalıştığına bakmak gerekir. Firmanız hangi bankayla çalışıyorsa o bankalardan alabilirsiniz. Firmalar bankalara komisyon ödememek üzere anlaşma yapmışlardır. Dolayısıyla da bunu müşterilerine de yansıtırlar. Bu bankalar genellikle işlem hacmi geniş olan bankalardır. Örneğin; garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat bankası, yapı Kredi bankası, Deniz bank ve Finansbank gibi bankalar aracılığı ile Paykasa kartınızı alabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden, fazla zaman ve enerji harcamadan alışveriş keyfinin tadını çıkartın. Kolay güvenli ve pratik olan paykasa ön ödemeli kartınızı gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için yine gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz firmaları tercih ederek gerçekleştirin. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan firmalar paykasa kart konusunda uzun vadeli ayakta kalmayı başaran firmalar olarak tarihe geçeceklerdir. Bu nedenle güvenilir olmak, doğru ve ilkeli davranmak paykasa Kart hizmeti veren firmaların öncelikleri olmalıdır. Güvenli keyifli ve uzun vadeli alışverişler diliyoruz.