Paykasa Kampanya


Bir zamanlar kredi kartları yoktu ve alışverişte, değiş tokuşta nakit olarak geçen kaimeler mevcuttu ya da madeni liralar bulunmaktaydı. Ancak medeniyet ilerledikçe yeni yeni çağdaş olanaklar ortaya çıktıkça nakit paralar veya madeni paralar yerini kredi kartlarına bırakmaya başladı. Fakat kredi kartları da günümüzde neredeyse tarih olmaya hazırlanıyor. Çünkü internet üzerindeki siber saldırılara yol açarak kişisel bilgilerin ele geçirilmesi, hesaba el konulması gibi birçok nedenler itibariyle yerini yepyeni alışverişte kullanılan araçlara bırakma ihtiyacını doğurmuştur. Bu ihtiyacın bir unsuru olması dolayısıyla da paykasa kampanya imkânları doğrultusunda birtakım sanal kart olarak internette kullanılan ve aynı zamanda birçok online alışveriş sitelerinde de geçerli olan paykart üretilmiştir.
Paykartların kampanya seçenekleri ve kredi kartlarından farklı tarafları
Bu yazıyı okuyan kişilerin aklına kredi kartlarından olan farklı yanları ve onun yerine neden tercih edileceği gibi sorular geliyor elbette. Buna da makalede yer vermek gerekmektedir. Böylece paykartın kampanyalarının doğru bir biçimde algılanmasının yanında bu konuya değinmek yerindedir. Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki kredi kartları sadece hesap numarası ve parolayla girilen nakit yerine geçen kartlardan ibaret kalmıyor. Bunların yanında nüfus kimlik numarası istediğinden dolayı da birtakım güvenlik tehditleriyle de karşı karşıya kalınmasını ortaya koymaktadır. Ortaya koyduğu bu denli güvenlik riskleri nedeniyle de başlı başına karşımıza çıkmakta olan yaklaşım tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Paykartın sunmuş olduğu belli başlı özellikleri yönüyle kredi kartlarından böylelikle ayrı tarafları ve üstünlükleri vardır.
Bu konu aydınlatıldıktan sonra şimdi de kampanya seçenekleri üzerine bilgiler vermek yerindedir. Kampanya seçenekleri olmak üzere paykart yeni yeni yaygınlaşan sanal kart ve alışveriş kartı kimliğini barındırması bakımından her yatırıma özel oranında bonus vermektedir. Bu bonusların her yerden kesintisiz olarak kullanılabilmesi için de süreklilik sağlayan ölçütleri mevcuttur. Bunlardan yola çıkılarak kısa süre içerisinde bu paykartların anında tüketilmesini ve böylece yaygınlaşarak diğer kredi kartlarından çok tercih edilmeye başlanmasını sağlamaktadır.
Ayrıca kart sahibi olunması esnasında hiçbir biçimde kimlik numarası alınmaksızın ve özel bilgiler edilmeksizin kısa zaman diliminde kartın aktif olarak kullanılmasını sağlamaktadır. İşte bütün bu yönleri bir arada düşünülerek oluşturulan kartlar açısından geçerlilik kaydeden bütün bu yönleriyle kullanım sağlamaktadır. E-pin özelliğiyle yüksek güvenlikli olarak anında en son algoritmik hesaplamalar kullanılarak yapılandırılmış olan sözünü etmiş olduğumuz sistem sayesinde birçok şekilde anında bu sistemden çalışmalara göz atılması mümkün olmaktadır.
Paykasa kampanyalarının yatırım alt limiti
Paykasa olarak paykart sahiplerine her yatırımlarında sunulan bonus ve promosyon gibi güncel kampanyalarının da elbette birtakım alt limiti bulunmaktadır. Bu alt limitlere ulaşıldığında her yatırımlarda bonusundaki kampanyanın kullanılmasında hiçbir engel olmayacaktır. Genellikle birçok paykart sitesi tarafından bu /15 oranındaki güncel kampanya Türk lirasıyla 100 TL alt limit eşiği olarak belirlenmiştir. Bu eşiğin euro sistemine dönüştürülerek yatırılması halinde yatırıma özel olarak güncel bonustan yararlanılmaktadır. Bu bonusların da hem online alışveriş merkezlerinde hem de anlaşmalı alışveriş merkezlerinde kullanılarak daha ekonomik bir alışveriş imkânının sağlanması mümkün olmaktadır.
Bütün bu yönler hep birlikte dikkate alındıklarında da sözünü ettiğimiz avantajlardan yararlanmak son derece olanaklı hale gelmiş bulunmaktadır. Tüm bunların yanında daha çağdaş bir alışveriş kartını kullanarak da yüksek güvenlilik esasında internetten online oyunlarda kullanılmak üzere ve alışveriş yapılmak üzere bütün bunların hep bir arada kullanılmalarında hiçbir sakınca gözlemlenmemektedir. Bu yönüyle de sistematik olarak elde edilen yönleriyle bu yöndeki güncel yenilikler sürdürülmektedir.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT