DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Kart Al


İnternet alışverişleri artık insanları dolandırmaya çalışan kişilerle dolup taşıyor. Günlük milyonlarca ürün siparişinin yapıldığı internette dolandırıcılar kol gezmeye başladı. İnsanların kart bilgileri ile kimlik bilgilerine ulaşan dolandırıcılar insanların hesaplarını ve kart bakiyelerini boşaltmaktadır. Bilgileri başkasının eline geçen mağdurlarda bu durumdan kurtulmanın yollarını ararken aylar yıllar geçiyor. Bunun daha kolay yolunu bulmak isteyen alışveriş yapanlar için artık paykasa ödeme sistemi mevcut. Güvenli ve hızlı bir ödeme sistemi olan paykasa sisteminden kart alarak sağlıklı ve güvenilir bir alışveriş yapılabilir. Paykasa ile ilgili işlemleri sizlerle paylaşıyoruz.

PAYKASA KART AL

Paykasa kart almak için öncelikle BETAKART sitesine girmek gerekir. BETAKART sitesinde uzun bir uğraş gerekmeden paykasa kart al imkânı müşterileri bekliyor. Uzun ve sıkıcı işlemler yapılmadan paykasa satın almak için BETAKART sitesinden yararlanabilirsiniz. Öncelikle müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir. Paykasa müşteri hizmetleri tercihe göre değişik şekilde iletişim imkânları sunuyor. İletişimde öncelikle telefon ile arayabilirsiniz. İsterseniz whatsapp iletişim yolunu da tercih edebilirsiniz. Bir diğer iletişim şekli de skype ile iletişimdir. Skype ile görüntülü konuşabilir ve işlemleri hemen halledebilirsiniz. Paykasa kart almak hızlı ve kolaydır. Daha güvenli bir alışveriş yapmak için en ideal yöntemlerden biridir. Kendi güvenliğini sağlayamayan kullanıcılar bu yöntem ile aldıkları kartları alışverişlerinde kullanmaktadır. Bu sayede herhangi bir bilgi girmeden sadece kartlarındaki bilgileri girerek alışverişlerini yapabilirler.
PAYKASA KART
Paykasa kartlarda istenilen miktar satın alınabilir. Bu kart fiyatları euro üzerinden hesaplanmaktadır. Döviz kurunun yükselmesi halinde yine en uygun fiyatlar BETAKART tarafından belirlenerek müşterilere sunuluyor. BETAKART paykasa almak isteyenler 10, 15, 20, 25, 50, 60, 70, 80, 100, 150, 200, 250 ve 500 euro alma seçeneğine sahiptir. Bu fiyatlardan istediklerini alan tüketiciler kullanmak için müşteri temsilcisinden alınan 16 haneden oluşan pin kodunu kullanacaktır. 16 haneli pin kodu sadece bu müşteriye özel sunulan bir şifreli kart sistemidir.
Bu pin kodu sizden başka kimseye verilmez ve sizden başka kimse bu numarayı kullanamaz. Sizin aldığınız miktar müşteri temsilcisi tarafından bu karta yüklenerek size bildirilmektedir. Alışveriş yaptığınız adreste ödeme seçeneği olarak paykasa seçmeniz gerekir. Paykasa ödeme yöntemini seçtikten sonra size verilen 16 haneli kart numarasını girerek ödemenizi ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizi sıkıntıdan kurtaracak olan paykasa ödeme sistemini BETAKART ile kolayca edinebilir ve güvenli alışveriş ile hiç bir şeyi kafanıza takmadan alışverişinizi yapabilirsiniz.
Paykasa da ön ödeme sistemli bir ödeme şeklidir. Herkesin kullanması gereken son derece yüksek güvenlik tedbirleri ile müşterilerin bilgilerini muhafaza eden bu sistemde her şey kullanıcının isteğine bağlıdır. Kullanıcı istediği miktarda paykasa satın almak isteyebilir. 500 Euroya kadar paykasa satın alabilen müşteriler bu sayede güzel bir alışveriş yapmaktadır. Son yılların en çok tercih edilen ön ödemeli sistemi olan paykasaya rağbet her geçen gün artmaktadır. İnsanlar internette yapacakları alışverişlerde bilgilerinin başkalarının eline geçmesinden ve hesapları ile kart bakiyelerinin boşaltılmasından çok çekinmektedir. Paykasa bu çekinceye son vererek güzel bir uygulama ile şifreli ön ödeme sistemini geliştirmiştir.
Paykasa BETAKART yöntemi ile internet üzerinden, telefon ve whatsapp iletişim yolu ile satın alınacak paykasa sizlere rahat alışveriş imkânı sunuyor. Bu imkândan yararlanarak alışveriş yapmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor.
Paykasa dünya üzerinde ve Türkiye'de en çok kullanılan ön ödemeli sistemlerden biridir. Müşterilerin bilgilerinin gizliliğine son derece önem veren sistemde siz de paykasa sahibi olarak sanal dünyadan istediğiniz gibi alışverişlerinizi yapabilirsiniz.