DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

paykasa ile nasıl para yatırılır çekilir

Paykasa İle Nasıl Para Çekilir


Günümüzün en iyi ilerleyen sektörlerden biri de internet sektörüdür. İnternet te alışveriş yapanların sayısı gün ilerledikçe artmaktadır. İstenilen ürünlerin daha geniş olması sebebiyle ürünlerin kişilerin zahmete katlatmadan adrese teslim yapılabilmektedir. Paykasanın da bu cazip nedenlerden dolayı daha avantajlı hale gelmiş bulunmaktadır. Bu avantajın içinde de zorluklar olabiliyor. Alışverişte büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Ödemelerde tek seçenek değil de daha fazla seçeneği bir ara da sunmaktadır. Son zamanlarda özellikle ön ödeme sistemi arasında kendinden bahsettiriyor.
Ödeme yöntemlerinde çeşitlilik sağlandığı için işin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Paykasa kart tek kullanımlık olup daha sonra kendi kendine imha etmeyi özelliğine de sahiptir. Paykasa kart üzerindeki 16 haneli numarayı internet üzerinde ki alışveriş sitesine ilgili bölüme yazdıktan sonra karttan ödeme yapılmaktadır. Bu şekilde kullanım sağlayan paykasa kart tek kullanımlık olduğu için para üstü alma gibi bir yapıya sahip değildir. Bu özellikte güvenlik bakımından dikkat edilmesi gereken bir konudur. Türkiye de şimdilerde kullanılmaya başlanan paykasa kart, yurt dışında fazlasıyla kullanılmaktadır.
Güvenlik konusunda şüphe uyandırmayacak şekilde olduğu için kolaylıkla alışveriş yapma avantajı bizlere sunmaktadır. Bu alışverişlerin içeriğinde uygulama ve ya çevrimiçi oyun ve alışverişlerde geçerli bir ön ödeme sistemine sahiptir. Paykasa kartın en önemli özelliklerinden ve avantajlarından biri olan ödeme esnasında ayrı olarak kredi kartı kullanımı zorunluluğu sistemde yoktur. Paykasa kart nakit ihtiyacını giderebilen bir ayrıcalık ta sunmaktadır. Kart şifresi talep edildiği durumda paranın her hangi bir aksama durumuna maruz kalınmaya bırakmayacaktır. Hem müşteri hem de sizin için olağan bir kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Bu yöntem üzerinden yaptığınız alışverişlerde en kısa sürede kolaylıkla hesabınıza yatma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek olacaktır.
Paykasa kart ihtiyaçların hızlı bir şekilde karşılanmaları gibi sebeplerden de tercih edilmektedir. Bankaların bizlere sunduğu avantajlı hizmetler, kart çeşitleri ve hesap türlerinin kullanımı oldukça anlaşılır durumdadır. Paykasa kart tarzında olan kartlar güvenlik açısından oldukça tercih edilen bir kart sistemidir. Paykasa kart sanal kart ve ya ön ödemeli kart olarak ta isimlendirilmektedir. Bu kartların önemli özelliklerinden biri olan kişisel bilgilere asla yer verilmemesidir. Bu da en çok güvenliği sağlayan sistemlerden biridir. Paykasa kart ile alışveriş yapmakta ki tek ihtiyaç duyulan kartın üzerindeki 16 haneyi bilmektir ve sistemi girildiği takdirde alışveriş yapılmakta olur. Dolandırıcılara karşı da paykasa ile nasıl para çekilir konusunda da dikkatli olmak gerekir.
Güvenlik ve gizlilik anlamı da en iyi koruyan bu kart sistemi alışveriş esnasında adeta bir sanal kişi tarafından yapılıyor gibi his vermektedir. Faturada isim ve bilgilerin olmadığı sistem en çok tercihlerden biri olmaktadır. Kartın bir diğer kullanım amacı ise para gönderme işleminde kullanılmasıdır. Para gönderme işlemini kargoya ve ya postaya gerek kalmadan gönderebiliyor. Paykasa kartın üzerindeki 16 haneden oluşan rakamların para göndermek istediğimiz kişiye ve ya kuruma bildirmek yeterli olmaktadır. Telefon, mail ve ya mesaj ile bu işlemde karşı tarafa bildirmek yeterli olmaktadır. Paykasa kart ile hızlı ve güvenli olan para gönderme işlemi henüz yeni yaygınlaşmaya başlanmıştır. Gönderme işlemi bu kadar kolaylık sağlarken para çekme işlemi de bir o kadar kolaylık sağlar.
Para gönderilen bu kişi bu 19 haneden oluşan paykasa kartını paykasa satıcıları tarafına verip bozdurabilmektedir. Bu sayede kartı anında paraya dönüştürmüş olmaktadır. Bu işlem gerçekleştiği anda satıcılar parayı ilgili hesaba gönderiyor. Kullanıcılar paykasa kartı istedikleri kadar alıp istedikleri zaman bozdurabilmektedir. Alınan kartlar kullanılmadığı takdirde paykasa bozdurma işlemini gerçekleştirme yapılabiliyor. Kullanıcılar tarafından tercih edildiği gibi satıcılar tarafından da tercih sebepleri oluyor. Satıcıların kullanmak istediği sebeplerden biri de bankaların uyguladıkları yöntemlerle uğraşmaya gerek bırakmamaktadır. Bu sayede iki tarafta bu işlemden ve paykasa karttan memnun şekilde ayrılıyorlar.