DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Destek

Paykart sistemleri online alışveriş ve oyunlarda kullanılan, kredi kartlarından daha yüksek güvenlik sistemine göre SSL teknolojisiyle tasarlanmış olan bir sanal kart olması yönünden dikkatleri üzerine çekmektedir. Öncelikle belirtmek gereklidir ki söz konusu sanal kart ile işlem yaparken özel bilgileriniz istenmemekte ve bu da güvenlik açısından sizi üst düzey tehlikelerden korumaktadır. Bu yönüyle kredi kartlarından ayrılmakta olan paykartlar güvenilir paykart satışı yapmakta olan online satış siteleri üzerinden anında alınabilmektedir. Bununla beraber söz konusu satışı yapılan sitelerden de euro sistemiyle çalışan hesaba para yatırmak, paranızın nakite çevrilmesini sağlamak gibi çeşitli işlemler de yapılmaktadır.
Paykasa canlı destek hattından bilgi almak
Paykasa sistemiyle paykart talebinde bulunulmasının ardından tarafınıza gönderilen e-pin ile aktivasyon işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanız mümkündür. Ayrıca söz konusu paykasa destek hattına bağlanarak da her türlü soru, görüş ve önerileriniz hakkında da anında bilgiler edinmeniz mümkündür. Canlı destek hattı 7/24 çalışma ilkesiyle süreklilik gösteren yönüyle bilgiler almayı mümkün hale getirmektedir. Bu destek hattı üzerinden başlıca şu konular üzerinden çeşitli yönlerden destek almak mümkündür.
Paykart bozdurma işlemi
Paykart sahiplerinin bakiyelerinde geçerli olan euro para birimlerinin diledikleri ülke parasına çevrilmesini talep etmeleri halinde kur hesaplamasının yapılması sonrasında hesaplarına aktarılması söz konusudur. Bu işlem canlı destek hattına bağlanılarak kısa süre zarfında gerçekleştirilecek olan belli başlı yönlerin başında gelmesi nedeniyle dikkatlerden kaçmayan en önemli özelliğinden birisidir. Paykart bozumu işleminde nakite çevirmek için yapılan canlı destek hattına güvenilir olarak paykart satışını gerçekleştiren sitelere bağlanarak bozdurma işleminin tamamlanması mümkün olmuştur.
Paykart kampanyaları
Paykart tarafından sunulan belli başlı nitelikler taşıması yönüyle canlı destek hattından ortaya çıkan bir diğer destek de kart kampanyaları hakkında alınacak bilgilerdir. Bu güncel bilgilere ulaşılarak hangi online satış sitesinde paykart sahiplerinin kampanyalı olarak indirimli alışveriş yapabilecekleri, hangi online oyun sitelerinden level, server alımlarının kampanyalı olanlarını gibi birçok konularda etkin olarak hizmetler vermektedir. Verilen bütün bu hizmetler birlikte düşünüldüklerinde söz konusu özellikleriyle paykart sahiplerinin diledikleri gibi satış yapmaları sağlanarak sağlanan bütün bu unsurlar yönüyle destek hattından faydalanmaları yoluna gidilmektedir.
Paykart satın alma hizmetleri
Canlı destek hattından sağlanan belli başlı özelliklerden bir diğeri de aktif edilmemiş paykartların aktive edilmesi veya söz konusu kart sahibi olmak isteyenler için verilen birtakım bilgilerin verilmesine dayanan çeşitli paykart satın alma hizmetlerini ihtiva etmektedir. Böylelikle paykasa desteklerinden yararlanılarak birçok yönden öne çıkan özellikleriyle daha farklı olarak kredi kartlarına nazaran yüksek güvenlik olanaklarını taşıyan paykartın satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenleri oluşturmaktadır.
Burada alt başlıklarla da verildiği gibi paykart sahibi olmak, kampanyalarından yararlanmak ve çok çeşitli konularda etkin olarak hizmetlerin elde edilmesini sağlamak yönünden birbirinden değişik destek yönleri mevcuttur. Bunlardan en fazla kullanılanlardan birisi olarak "canlı destek" merkezi gelmektedir. Bu canlı destek merkezi üzerinden sağlanan çeşitli olanakların bir diğeri de sosyal medyalar üzerinden de sağlanan her türlü yorum, soru ve görüşlere olan desteklerden oluşmaktadır.
Gmail, Facebook, Skype gibi adresler üzerinden de etkin olarak kişiye yönelik olarak verilmeye devam edilen birtakım unsurlar dolayısıyla bu yönlerden birisi kullanılarak anında destek hattından bilgiler elde etmek mümkün haldedir. Verilen bütün bu bilgiler ışığında herkesin paykart konusunda bilgi edinmek için gece 03.00 saatlerine kadar anında online bilgiler elde etmeleri mümkün olmaktadır. Güncel kampanyalar, paykart bozdurma ve kur hesabı işlemleriyle etkin hizmet sunmayı sürdürmektedir.