DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Canlı Destek


Çağımızın iş yoğunluğunda artık birçoğumuz internetten alışverişimizi sağlamaktayız. Bazen kart numarası verirken sizin de aklınızda güvenlik açısından soru işareti oluşuyorsa bu yöntem ile artık o güvensizliğinizi kıracaksınız. Tek kullanımlık 16 haneli bir kart düşünün ve alışverişinizden sonra iptal edildiğini.
İçiniz eminiz ki rahatlamıştır. Paykasa sisteminden bahsedilecek olursa tamamen sanal olan bu kart ile güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız mümkün oluyor. Dünya üzerinde kullanılan bu ön ödemeli kart sistemi ile sadece ödeme yapmak değil almayı da sağlayabiliyorsunuz. İnternetten satışa çıkardığınız bir ürün ile ilgili ödeme almanız bu sayede güvenli bir şekilde gerçekleşiyor, detaylar ile ilgili ise gerektiği her anda Paykasa canlı destek hizmetinden faydalanmanız mümkün. Burada online olarak tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Ödeme almada veya yapmada sıkıntı yaşadığınızda, acil kart ihtiyacınız oluştuğunda tüm sorularınıza canlı destek sayesinde yanıt buluyorsunuz.
Ön Ödemeli Kart İle İçiniz Artık Rahat
Ön ödemeyi istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz. Dünya üzerinde kullanıcı sayısı olanca hızıyla artan bu sistem sayesinde güvenli ödeme yapıp güvenli ödeme almanın keyfine varacaksınız. Ödemenizi yaparken ise sorun yaşandığında canlı destek almanız mümkün oluyor. Online ödeme yapmanın rahatlığını böylece güven içinde yaşamış oluyorsunuz. İnternet dolandırıcıların en yüksek güvenlik şifrelerini dahi kırabildiği artık herkes tarafından biliniyor. Böylelikle bu sistemde buna maruz kalmayacağınızın da garantisi veriliyor. Bu sistem ile ön ödeme yapıldıktan sonra kullanım mümkün olduğundan kredi kartı gibi düşünülmüyor. Web üzerinden satış yapan firmalar dahi bu şekilde ödemelerini yapıp alabiliyor. Kart ile ödeme yapmanız halinde kart numaranız o kullanımdan sonra iptal ediliyor ve böylece kart numaranız başkalarının eline geçse dahi hiç bir şekilde tehlike içermiyor yani riski en sıfıra indiriyorsunuz.
Yurt Dışında Dilediğiniz Gibi Kullanın
Beta kart ön ödemeli bir kart olmasının yanı sıra, dünyanın kullandığı bir sistemi içerdiğinden yurt dışındayken kolaylıkla ödeme trafiğinizi sağlayabiliyorsunuz. Ödeme detaylarını da yine beta kart portalındaki hesabınıza girerek orada çekimlerinizi ve ödemelerinizi görüntüleyebiliyorsunuz. Detaylardaki işlemlerde bir problem yaşadığınızda da yine destek alabileceğiniz 7-24 hizmete açık olan sitenin canlı destek alanından desteği sağlayabiliyorsunuz. Faydaları sayılamayacak kadar fazla olan bu ön ödeme sistemi sayesinde kredi kartı esaretinden de kurulmanız mümkün oluyor. Bu sorumluluğu üzerinden atmanın büyük rahatlığına ulaşıyorsunuz.
Dünyanın her yerindeki e-ticaret sitelerinden gözünüz kapalı alışveriş yapmanız artık çok daha güvenli bir hal alıyor. Kıyafetten elektroniğe, toptan alışverişe kadar her türlü ihtiyaç için yerli siteler ile sınırlı kalmıyorsunuz. Yut dışından para transferi alma ve gerçekleştirme bazen problem olabiliyor. Ancak beta kart ile alacağınız canlı destek sayesinde de oldukça kolay bir şekilde transferinizi yapmak mümkün oluyor. Aynı zamanda da vısa kart özelliğine sahip bu kartı banka kartınız gibi de kullanabiliyorsunuz. Kullanım amacına göre sınıflandırılan özellikler ile ihtiyacınızdan daha fazlasını karşılıyorsunuz. Döviz ödemelerinde de bozdurma halinde günlük kur hesaplanarak sağlandığından hiç bir şekilde kayıp yaşamazsınız. Kur ile ilgili bir tutarsızlık gördüğünüzde ki böyle bir problem genele olarak yaşanmaz ama yaşanırsa canlı destek ile bu sorunuzu kolaylıkla halledebilirsiniz.
Eğer ilk kez böyle bir sistem kullanacaksanız ve sitede soracağınız sorulara yanıt bulamadıysanız canlı destek alarak sorularınız çözümleyebilir ve nasıl sahip olacağınız konusuna da açıklık kazandırabilirsiniz. Cüzi bir miktarda bu kadar özelliğe sahip olmak ise inanılmaz keyif verici nitelikte. Güven sorununuzu indirgeyerek, rahatlıkla para transferi yapmanın size kattıkları ile tanışınca ödemelerinizi artık hep bu sistemden yapmaya başlayacaksınız.