DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Bozum


İnternet üzerinden kredi kartı ile yapmak zorunda kaldığımız pek çok işlem oluyor ve bazen bazı sitelere kredi kartı bilgilerimizi vermek istemeyebiliyoruz. İşte bu gibi durumlarda karşımıza pek çok alternatif çıkmaktadır. Bunlardan biri de paykasa yöntemidir. Paykasa kullanarak internetten online alış veriş yaptığınızda ya da oyun sitelerine üyelik yapıp da ücretli oyunlar için para yatıracağınız durumlarda kolaylıkla işlemleriniz halledebilirsiniz ve kişisel ve de kart bilgilerinizi vermediğiniz için de oldukça içiniz rahat ederek bu işlerinizi halledebilirsiniz.
Paykasa Nedir?
Paykasa denilen yöntem bir ön ödemeli karttır ve kredi kartı yerine kullanabilirsiniz. Paykasa aldığınız zaman sizlere 16 hanelik bir şifre verilecektir ve alış verişlerinizde ya da kartı kullanacağınız durumlarda sadece bu şifreyi kullanarak başka herhangi bir bilgiye gerek olmaksızın gerekli işlemlerinizi halledebilirsiniz. Peki, bu ön ödemeli kartların kredi kartlarına nazaran bir avantajı var mıdır diye sorar iseniz elbette ki var.
Kredi kartı işle yapacağınız işlemlerde bazen olmayan paranızı kullanıyorsunuz fakat paykasa ön ödemeli kart ile sadece olan paranızı kullanırsınız ve sadece paykasa kartınıza yüklediğiniz kadar parayı kullanabilirsiniz daha fazlasını kullanamazsınız bu da sizi alış verişlerinizde ve gereksiz harcamalarınız da sınırlayacaktır ve fazla harcama yapmayacaksınızdır. Ayrıca bazen bazı sitelerden alış veriş yaparken güvenemeyebiliyor ve kişisel bilgilerimizde dahil hesap bilgilerini sisteme girmek istemeyebilirsiniz işte bu gibi durumlarda paykasa ön ödemeli kart kullanmak oldukça avantajlı hatta güvenli olacaktır. Aynı zamanda paykasa ön ödemeli kartınızı nakit ihtiyacınız olduğu durumlarda bozdurabilir böylelikle nakit ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.
Paykasa Kartları Nasıl Bozdurulur?
Paykasa ön ödemeli kartlar oldukça geniş avantajlar sağlar kullanıcıları için bu avantajlardan biri de ön ödemeli kartınızda bulunan parayı nakite çevirebilme imkânıdır. Paykasa bozum işlemi için paykasa ön ödemeli kartlarınızı temin ettiğiniz yerlerden ki bunu yapan pek çok site vardır, paykasa ön ödemeli kartınızı bozdurmak istediğine dair bir destek talebi oluşturun ve paykasa kartınızın ne kadara bozdurulabileceği hakkında bir fiyat teklifi alarak bozdurma işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Bizler paykasatr.net olarak siz paykasa kullanıcılarına güvenilir hizmet vermek için oldukça uzun zamandır kaliteli hizmet sağlamak adına çalışıyoruz. Markamız olan BETAKART ön ödemeli kartlar sayesinde internet ortamındaki alışverişlerinizi güven içi de gerçekleştirirken aklınızda güvenlik ile ilgili herhangi bir soru işareti kalmayacaktır. Paykasa ön ödemeli kart temin etmek istediğiniz de müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kolaylıkla bilgi edinebileceğiniz gibi nakit paraya ihtiyaç duyup da paykasa ön ödemeli kartlarınız bozdurmak istediğiniz zamanlarda da müşteri temsilcimiz ile iletişim kurup kartınızdaki nakitin ne kadar olduğunu kolaylıkla öğrenip bir fiyat alabilir ve paykasa kartınızı bozdurma işleminizi en güvenilir şekilde hızlıca halledebilirsiniz. Paykasatr.net olarak paykasa ön ödemeli kart işlemleriniz ile ilgili her türlü sıkıntınızda yanınızdayız. Firmamız sizlere güvenilir alış veriş imkânı sunmaktadır.
Paykasa ön ödemeli kartlarınızın içindeki para ister Türk Lirası cinsinden olsun isterse de döviz cinsinden olsun herhangi bir sorun yaşamadan paykasa kartınızı bozdurma talebiniz olduğunda kur farkı müşteri temsilcilerimiz tarafından hesaplanarak sizlere bildirilmektedir. Sonrasında ise sizlerin bildirdiği hesap numaralarına kartın içindeki tutar havale edilmektedir. Böylece nakit ihtiyacınızı da kolayca karşılayabilirsiniz.
Çeşitli fiyat seçenekleri bulunan paykasa ön ödemeli kartınızı kişisel olmadığı için kartınız için tanımlanmış 16 hanelik şifreler sayesinde ön ödemeli kartınızı kullanacak kişinin bir önemi yoktur. Paykasa ön ödemeli kartınızda ki para bittiğinde zaten daha fazlası kullanılamayacağı için kart otomatik olarak bloke olmuş olacaktır.