DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT


PAYKASA BOZDURMA NEDİR?

İnternetin hayatımıza tamamen girmesinden sonra hemen hemen her türlü işlerimizi internet üzerinden yapmaktayız. Bunlar arasında alış veriş de eğlence de bulunmaktadır ve internet üzerinden yapılan bu işlemler için bazen kredi kartı haricinde de ödeme araçları kullanılabilmektedir. Bunlardan biri de paykasa yöntemidir.

Paykasa Nedir?

Paykasanın ne olduğu hakkında herhangi bir bilgisi olmayanlar için ufak bir bilgi vermekte yarar vardır. paykasa kredi kartına bir alternatif niteliğinde diyebiliriz. İnternet üzerindeki işlemlerinizde kredi kartı kullanmak istemediğiniz dönemlerde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli karttır paykasa. Tıpkı kredi kartı kullanır gibi kullanabileceğiniz paykasa ön ödemeli kartlar internet üzerinden yapacağınız finansal işlem ya da her türlü ödemede acaba güvenilir mi kart bilgilerimi vermek başıma iş açar mı gibi kaygıları düşünmek zorunda olmadan işlem yapabileceğiniz bir yöntemdir.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

BETAKART ön ödemeli kart satışı yapan firmamız aracılığı ile edinebileceğiniz paykasa kartları online alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca belli bir limiti olduğu için kredi kartını kullandığınız gibi olmayan paranızı değil karta yüklemiş olduğunuz paranızı kullanırsınız. Böylece harcamalar konusunda da durmanız gereken yerlerde de durmak zorunda kalırsınız.
Paykasatr.net aracılığı ile edinebileceğiniz kartlarınızı herhangi bir kişisel bilgiyi vermek zorunda kalmadan alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden paykasa ön ödemeli kartların alımını farklı para birimleri cinsinden de yapabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

Paykasa ön ödemeli kart diğer pek çok ödeme yöntemine göre oldukça avantajlı olması sebebi ile pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir ödeme yöntemidir. Peki, paykasa bozdurma nedir ve bu işlem nasıl yaptırılır? Paykasa ön ödemeli kartınızı aldığınız esnada sizlere bu işlemi yaptığınız site aracılığı ile 16 haneden oluşan bir şifre verilecektir. Bu şifre paykasa kart kullanıcısının kartını rahatlıkla kullanabilmesi için gerekli olan tek şeydir. Çünkü paykasa kartı kullanırken istenecek tek şey bu şifredir.
Paykasa kartınızdaki bu şifre zaten tek kullanımlıktır ve şifreyi kullanıp da kartınızdaki parayı harcadığınız an kartınız zaten iptal olacaktır. Kullanımı bu kadar kolay olan paykasa ön ödemeli kartların bir de bozdurma konusu vardır. Hızlı ve oldukça pratik bir yöntem olan paykasa yöntemi ile alış veriş ya da sanal işlemlerinizi hallettikten sonra kartın içinde kalan parayı sonrasında nakit olarak da çekmeniz mümkündür. İşte bu işleme de paykasa ön ödemeli kart bozdurma işlemi denmektedir. Bu işlemi paykasa kartı satın aldığınız sistem üzerinde talep ettiğiniz zaman sistem tarafından kartta kalan tutar hesap edilerek banka havale yöntemi ile hesabınıza hemen geri aktarılmaktadır.
Paykasa ön ödemeli kartınızda bulunan paraya nakit olarak ihtiyaç duyduğunuz an müşteri temsilcilerimiz ile anında iletişime geçebilirsiniz ve böylece elinizdeki paykasa kartınızı ne kadara bozdurabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz. Böylece internet alış verişlerinizde kullanabileceğiniz kartlarınızı ihtiyaç halinde kolaylık ile de bozdurup nakit ihtiyacınızı da karşılama imkânını yakalamış olursunuz.
Paykasa kartlarınızı bozdurmak istediğiniz zaman yapmanız gereken tek şey bizler ile iletişime geçtikten sonra müşteri temsilcimize havale yapabilmemiz için gerekli olan banka hesap bilgilerinizi eksiksiz olarak bildirmenizdir. Başka herhangi bir işleme gerek kalmaksızın paykasa ön ödemeli kartlarınızı kolaylıkla bozdura bilirisiniz.
Paykasa kartlarınızı internet üzerinden online alış veriş hizmeti sağlayan ve oyun tutkusu olanlar için oyun sitelerinde kullanabileceğiniz yüzlerce site bulunmaktadır bazen herhangi bir olumsuzluk yaşamamak adına tedbir amaçlı hesap bilgileriniz vermek istemeyebilirsiniz işte böyle durumlarda paykasa ön ödemeli kartlar hayat kurtarır fakat bu kartlarınızı da güvenilir sitelerden almalısınız. Sitemizde hızlı ve güvenle paykasa kart alabilir bozdurabilirsiniz.