DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Bonus


Ön ödemeli sanal kart sistemi Paykart, birçok online satış sitesi ve oyun sitesi üzerinden birçok online işlemler yapmaya müsait olması yönüyle gitgide kullanım alanını yaygınlaştırması nedeniyle dikkat çekmektedir. Söz konusu sanal kart sayesinde kullanıcılar özel bilgilerini internet sistemi üzerinde paylaşmaya gerek duymaksızın sadece kendilerine ait üst düzey güvenlikli e-pinleri sayesinde işlemler yapabilmektedirler. Bununla beraber söz konusu paykart kullanıcılarına yönelik olarak da başlıca bonus olanaklarını da sunmaya devam etmektedir. Sunduğu bonus olanağıyla daha ekonomik alışveriş ve işlem yapma imkânını doğurmaktadır.
Paykart hakkında bonus özelliklerine yönelik olarak verilmeye devam edilen bilgilerden önce kısaca paykart sisteminin işleyişi üzerine de bilgiler aktarmak yerinde olacaktır.
Paykart hakkında
Paykart, 16 haneli hesap numarasından oluşan ve en son algoritmik hesaplamalar kullanılarak oluşturulan sanal karttır. Ön ödemeli bir kart sistemi olması dolayısıyla da daima yüksek güvenlikli bir online sanal kart özelliği olmaktadır. Yine bu sanal kart sayesinde yapılacak birçok alışverişlerde her yerde geçerli indirim fırsatlarından da yararlanılarak son derece öne çıkan bir alışveriş özelliğini oluşturmaktadır.
Paykart bonus imkânı
Paykart sahiplerine sunulan ve güvenilir paykart sitelerinde geçerli olan yatırım ve alışveriş öncesi ve sonrası oluşturulan güncel promosyon ve kampanyalara verilen addır. Bu sözü edilen kampanyalar üzerinden hemen hemen her online alışveriş üzerinde geçerlilik göstermekte olan özellik yönüyle paykart sahiplerine özel avantajlar sunmaktadır. Sunmakta olduğu bu üstün avantajlar dolayısıyla her yerden kullanılma yönünden dikkatlerini üzerinde barındıran özellik olmaktadır. Paykasa bonus özellikleri tarafından verilen en yeni bonus imkânı oranındaki yatırım bonusudur. 100 TL ve üzeri yapılan yatırımlarda kullanılmaya hak kazanılacak bir bonus olanağı olması dolayısıyla söz konusu paykart sahiplerinin daha ekonomik olarak karlı çıkmaları yolunda çalışmalardan ibarettir. Bu çalışmalar süreklilik göstererek her yatırımlara özel olarak saptanan yukarıdaki limitlere ulaşılmasında kullanılabilmektedir.
Bonus kampanyaları sürekli olarak güncellenen ve güncelliğini korumaya devam eden kampanyaların hakkında bilgilerden ibaret olduğu için güvenilir paykart sitelerince sağlanan duyuru ve kampanyaların itibara alınması gerekmektedir. Bunun için de geliştirilen canlı destek servisi vardır. Bu servis üzerinden her türlü soru ve sorunlara anında canlı yanıt sistemi sayesinde uzman operatörler tarafından yanıtlar verilir. Verilen bu yanıtlar sayesinde paykart sahipleri diledikleri şekilde bonuslar ve kampanyalar konusunda da aktif bilgiler elde edebilmektedirler. Elde ettikleri bütün bu bilgilerle nerelerde geçerlilik gösterdiği, hangi sitede ne tür bonus imkânlarının olduğu gibi birçok konuda etkin olarak bilgiler almaları mümkün olmaktadır. Bu nedenle de söz konusu bilgi ve kampanyalar üzerinden her türlü soru, görüş ve öneriler almak mümkündür.
Bonusları da bozdurmak mümkün
Sözü edilen kampanyalı yatırımlara verilen bonusunun da çevrilmesi sayesinde hemen hemen her yerden kullanılabilecektir. Bununla beraber verilen bonusun da bozdurma işlemleri mümkün olmaktadır. Bu bozdurma çalışmaları sonrasında nakite çevrilmesi yönünden de geçerlilik kaydeden yönleriyle birtakım unsuruyla bonusların nakit olarak değerlendirilmesi de sağlanmaktadır. Bunun için yapılan hesaplama işlemleri sonrasında kısa sürede geçerlilik kaydeden bonusa çevirme çalışmaları sayesinde hemen anında geçerlilik özellikleri taşıması yönüyle bonusların kısa süre zarfında anında bozdurulma işlemlerinin tamamlanmasına gidilmektedir.
Bunun için de yapılan kur hesaplama çalışmalarından yola çıkılarak bonusların da anında hesaba yansıması mümkün olmaktadır. Verilen tüm bu hizmetler dolayısıyla birtakım özellik ölçütleriyle bonusların bozdurulma işlemlerine yönelik verilen olanakların bir diğerini yansıtmaktadır. Yansıtılan bütün bu olanaklarla kısa sürede hesaba yansıtılacak olan çeşitli yönlerden bonus yatırım imkânında kullanılmaktadır.