DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Almak İstiyorum


İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan kredi kartları her zaman için tedirginlik yaratmaktadır. Dolandırıcılar tarafından çok kolay bir şekilde kırılan şifrelere sahip olan kredi kartlarının ne derece güvenli olduğu tartışılmaktadır. Bu nedenle tereddüt yaşayan birçok kişinin internetten alışveriş yapmayı tercih etmediği de bilinmektedir. Kişisel birçok veriye sahip olan kredi kartlarının sanal ortamlarda kullanımı bu nedenle giderek azalmaktadır. Bunun alternatifi olarak öne çıkan ön ödemeli sisteme sahip kartlardan belki de en çok kullanılanı ise Paykasa Kart’tır.
Paykasa Nasıl Alınır?
Paykasa almak istiyorum diyen kişilerin öncelikle kaliteli ve güvenilir bir internet sitesi bulması gerekmektedir. Bazı dolandırıcılık olaylarından dolayı bu konuda dikkatli olunması gerekebilir. Euro cinsinden tutara sahip olarak satılan ön ödemeli bir sanal kart olan Paykasa, birçok internet sitesinde kullanılmaktadır. İnternet sitelerin üzerinden alınan Paykasa, hiçbir kişisel veriye ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Kişisel bir kart olmadığı içinde herhangi bir güvenlik sorununun yaşanması beklenmemektedir. Ayrıca sahip olduğu şifreleme yönteminin de kırılma ihtimali oldukça zayıftır. Ön ödemeli olmasından dolayı da yüksek tutarlarda borçlanma ihtimali de yoktur. Bu gibi özelliklerinden dolayı oldukça güvenli olduğu söylenebilir.
Paykasa Kart Kullanımı
Sahip olduğu 16 haneli şifre ile istenildiği gibi online alışveriş imkânı sunan Paykasa, aynı zamanda hız yönüyle de kredi kartlarından bir adım öndedir. Birkaç dakika içinde ürün alım işlemi gerçekleşmektedir. Ürünü alırken şifre dışında da hiçbir bilgi sorulmamaktadır. Kartın içinde bulunan tutarın bitmesiyle sahip olduğu şifre kullanımdan çıkmaktadır. Bu nedenle tek kullanımlık olan kartın bir önemi kalmamaktadır. Dolandırıcılar için pek cazip olmayan Paykasa, internet üzerinde alışveriş yapanlar için oldukça kullanışlıdır.
Paykasa Bozdurma Nedir?
Nakit olarak paraya ihtiyaç duyulması durumunda ise Paykasa bozdurma işlemi yapılabilir. Birçok internet sitesi aracılığı ile yapılan bu işlemde kartın içindeki tutar belirlenir. Kura göre hesaplanır. Kullanıcı tarafından istenen hesaba gönderilir. Bu işlem neticesinde kısa bir süre içinde kart içinde tutar nakit hale getirilmiş olmaktadır.