Paykasa Alma


Paykasa internet üzerinden güvenilir alışverişi artık müşterilerine sunuyor. Kendi kart bilgilerini ve kimlik bilgilerini herhangi bir yere vermeden kolayca internet üzerinden alışveriş yapabiliyor müşteriler. Paykasa alma yolu ile müşteriler daha kolay ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini sürüyor.

PAYKASA NASIL ALINIR?

Paykasa alma zor bir işlem değildir. Kolay bir kaç işlem ile paykasa kart sahibi olabilir herkes. Telefon üzerinden kurulabilen iletişim sayesinde paykasa almak için müşteri hizmetleri hemen iletişim kurmaktadır. Bu konuda dikkatli olmakta fayda var. İnternette dolandırıcılık maksadı ile birçok kişi beklemektedir. Sabah 9 ve gece 3 saatleri arasında paykasa satın alma işlemi yapılabilir. Kolay bir şekilde satın alınabilecek paykasa ile alışveriş size de güvenilir ve iyi gelecek.
Paykasa almak için BETAKART ile iletişim kurmak yeterlidir. BETAKART ile irtibat kuran müşteriler hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı olarak paykasa sahibi olma imkânı yakalıyor. BETAKART hesap numarası öğrenilerek para yatırma işlemi gerçekleştirilir. Para yatırma işlemini havale yolu ile ya da eft yolu ile yapabilirsiniz. Paykasa alma isteyenler isterlerse BETAKART'a skype üzerinden canlı ve görüntülü konuşma sisteminden bağlanabilirler. Bu sayede daha güvenilir olacak ve kafalarda soru işareti kalmayacaktır. https://paykasatr.net adresinden de iletişim kurulabilir. Online olarak kurulan iletişim sayesinde ve ya telefon ile kurulan irtibat sayesinde paykasa alma fırsatı yakalıyor müşteriler. Alınacak miktarın söylenmesi gerekiyor. Ne kadar paykasa almak istiyorsanız o kadar parayı havale ve ya eft yolu ile göndermeniz gerekiyor.
Paykasa alma isteyenler fiyatlarını tabi ki öğrenmek istiyor. Paykasa öncelikle komisyon usulünde çalışan bir kart yöntemidir. Fakat çok düşük bir komisyon ücreti. Bu ücret küçük bir miktar alınarak müşterilere daha iyi hizmet verilebilmek için kullanılmaktadır. Paykasa alma isteyen müşteriler için 10 euro, 20 euro, 25 euro, 50 euro, 100 euro, 200 euro, 250 euro ve 500 euro paykasa satın alma imkânı bulunuyor. Kartın kullanımında bir husus önem arz ediyor. Bu kartlar bir kez kullanılabilir. Onun için kartın tek seferde kullanılması gerekir. Paykasa fiyatları belirlenirken döviz kurları göz önüne alınmaktadır. Paykasa satın alınma işlemi sonrasında müşteriye 16 haneli pin kodu veriliyor. Müşteri bu pin kodu yardımı ile internette rahatça alışveriş yapmaktadır. BETAKART paykasa alımı için telefon ile arayabilir, skype ile görüşebilir ya da whatsapp numarasından ulaşılabilir siteye.
Paykasa fiyatları döviz kurları ile belirlenerek en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Paykasa güvenli alışveriş yöntemi demektir. İnsanlar internet ortamında kart ve kimlik bilgilerinin dolandırıcıların eline düşmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Paykasa sistemi insanların bu korkusuna son vermektedir. Güvenilir alışveriş ile müşteriler kart ve kimlik bilgilerini kimseye vermeden alışveriş yapabilir artık.
Paykasa almak ve kullanmak son derece hızlı ve kolaydır. Paykasa almak için BETAKART ile iletişim kurulması yeterli olacaktır. Belirli fiyatlar ile sunulan paykasa kart almak isteyenler hızlı bir şekilde bu işlemi yapabilir. Telefon ve ya whatsapp ile skype site ile iletişim yöntemidir. Son yıllarda ödeme yöntemleri arasında en çok tercih edilen yöntem olan paykasa sayesinde binlerce kişi sağlıklı alışverişin yöntemini bulmuştur. Bir defaya mahsus paykasa almak için siteye kart bilgileri verilir ve bu bilgiler güvenli bir şekilde saklanır. Bilgiler kesinlikle kimse ile paylaşılmaz ve site son derece güvenli bir şekilde korunmaktadır. Paykasa sisteminde insanların paralarını ve bilgilerini korumak için üst düzey güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Paykasa alarak siz de güvenli alışveriş yöntemlerini kullanmayı ihmal etmeyin.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT