DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa İle Alışveriş

Paykasa, sistemi ön ödeme şeklinde olan bir karttır. Paykasa ile alışveriş oldukça basittir:
Paykasa'nın Sistemi Nasıl İşler?
Üzerinde yazan 16 rakam ile internet üzerinde alışveriş için kullanıldığında paraya çevrilmektedir. Karta yüklenmiş olan miktar alışverişte tek ödeme şeklinde geçmektedir. Bu şekilde alışverişler yapılır. Almak istenilen paykasa miktarı müşteri temsilcisine bildirilir. Ödenilmesi gereken fiyat havale yapılır. Aldığınız dekontun numarasını müşteri temsilcisine ilettiğinizde müşteri temsilcisi size ulaşarak pin kodunuzu söyleyecektir. Daha sonraki alışverişleriniz için müşteri temsilcileri pin kodunu uygun fiyatlara bozarlar. Söylenen ücret karşılığında kartınızın pin kodu bozdurulacaktır.
Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?
Paykasa kartı almak sanıldığının aksine çok kolaydır. Bunun için bu siteyi aktif olarak kullanabilirsiniz. Önce almak istediğiniz miktarı seçmeli daha sonra da yardım kısmından müşteri temsilcileriyle görüşmeli ve söylenilen adımları yerine getirmelisiniz. Müşteri temsilcilerinin verdiği banka hesap numarasına havale yaparak pin kodu öğrenilebilir. Alışveriş kod ile yapılır.
Paykasa Sistemi Ne Kadar Güvenlidir?
Paykasa piyasada kendine çok rağbet gören bir yer bulmuştur. Birçok internet sitesinde paykasa ile alışverişten bahsediliyor ve teşvik ediliyor. Ancak hepsi güvenilir değildir. Bilindik firmalardan yapılan alışverişlerin güvenilir olduğunu herkes iyi bilmektedir. Bu noktada biz de sizlere paykasa kart temini için güvenlikli birçok önlem aldık.
Biz bu anlamda güvenilir bir marka olmayı seçtik ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizde sorun yaşamamak adına bilgilendirmeleri had safhaya çıkarttık. BETAKART, tüm paykasa alışverişlerinde türlü sorularınızla ve sorunlarınızla müşteri temsilcileri aracılığıyla son adımına kadar ilgilenir ve istediğiniz her koşulda ulaşabileceğiniz bir firma olduğunu belirtir. Bu noktada bilmediğiniz sitelerden paykasa kart edinmek aleyhinize sonuç verebilir. Her türlü soru, sorun için tarafımıza ulaşabilirsiniz, yardımcı olmaktan gurur duyarız.