DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

Paykasa Al

Yoğun iş temposuna sahip kişilerin daha kolay ve zahmetsiz bir yol olan internetten alışveriş imkânı giderek yaygınlaşmaktadır. Birçok kişi internet üzerinden ürünler satın almaktadır. Ancak çoğunlukla kullanılan kredi kartlarının çok kolay bir şekilde dolandırıcıların eline geçmesi büyük sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Kişisel bilgilerin yanı sıra yüksek meblağlarda yapılan soygunlar da olabilmektedir. Bunun gibi sorunlarla karşılaşmak istemeyen kişilerin kullanacağı sanal kartlardan bir tanesi de Paykasadır. Paykasa Al işlemi ile yaklaşık birkaç dakika içinde kart alımı sağlanmaktadır.
Paykasa Nedir?
Ön ödemeli bir sanal kart olan Paykasa, birçok internet sitesinde kullanıma uygundur. Basit, hızlı ve güvenli alışveriş isteyenler için oldukça makul olan bu karta herkesin alabilmesi mümkündür. Birçok internet sitesinde satılan Paykasa, hiçbir şekilde kişisel bilgi gerektirmemektedir. Fiziki bir kart olmamakla birlikte verilen 16 haneli şifre ile her türlü alışveriş de yapılabilir. Ayrıca Euro cinsinden farklı miktarlarda tutarların bulunduğu kartlardan arzu edilen seçilebilir. Kartın içindeki tutarın harcanması istenildiği şekilde de olabilmektedir. Tek bir işlem içinde kullanılabildiği gibi birden fazla alışveriş içinde kullanılabilir. Tutarın bitmesi durumunda ise Paykasa iptal olmaktadır. Kartın içine para yüklenerek işlem yapılması artık mümkün değildir. Ancak istenmesi halinde farklı bir kart alımı yapılabilir.
Güvenlik Açısından Paykasa
Kart alımı ve kullanımı sırasında hiçbir kişisel bilginin istenmemesi önemli bir güvenlik zafiyetinin ortaya çıkmasını da engellemektedir. Herhangi bir şekilde bilgi ifşa olma durumu yaşanması bu nedenle söz konusu değildir. Ayrıca kartın kim tarafından kullanıldığı da bilinmemektedir. Kişisel bir kart olmamasından dolayı işlem takibi olmamaktadır.
Paykasa Bozdurma
Kartın içinde kalan tutarın lazım olması durumunda nakit olarak alınması da mümkündür. Öncelikle Paykasa bozdurma işlemi olarak ifade edilen bu işlemde kart içindeki tutar belirlenir. Kura göre çevrilir ve belirtilen banka hesabına havale edilir.