Online Oyun Paykasa Ödemesi


Online oyunlarda paykasa ödemesi global dünyamızda sanal paraların kullanıcılara kolaylık sağladığı bir icattır. Pay kasa kullanımında kullanıcı bilgilerinin 3. şahıslarla paylaşılmaması konusu hem güvenlik açısından hem de müşteri memnuniyeti açısından oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmiş oluşu bakımından elzem ve bir o kadar da üzerinde durulması gereken bir konudur.
Online oyunların güvenlik açısından birazda iş kullanıcıların o pay kasa paralarını kullanacağı yere düşmektedir. Şöyle ki; Paykasa sitesi kullanıcılar arası para trafiğini yönlendirir para akışına yön verir kullanıcılara kolaylık sağlar. İşte bu yüzdendir ki kullanıcılar Paykasa paralarını kullanırken Paralarını paylaşacağı, göndereceği kullanıcılara güvenilme açısından denetlemeli bunun yükümlülüğünü üzerine almalıdır. Pay kasa kullanımı burada kullanıcı güvenliğini bir yere kadar sağlar mağduriyetlerden mesul olmaz.
Online oyunlarda kullanabileceğimiz pay kasa uygulaması uygulaması ortada somut para yerine sanal paraların kullanılıyor olması bakımından kullanıcılara banka ile herhangi bir temas etmesine gerek yoktur. Kullanıcıların para yüklerken operatör şirketlerini de kullanarak para yükleyebilmesi Paykasa uygulaması açısından yenilik siz değerli kullanıcılarımıza kolaylıktır.
Pay Kasa'da sanal paralarla sadece online oyunlar için para kullanımı için değil çeşitli sitelerdeki alışverişteki kullanımlarda da kullanılacak uygulamalardır aynı zamanda. Paykasa para yönetimini yaparken kullanıcıların para değerleri en güvenli şekilde korunur bir başka kullanıcı tarafından çalınması bile söz konusu dahi değildir.
Pay kasa uygulaması ile online oyunlarda para ödemesi yapabilmek için öncelikle pay kasa sitesine girip isim soy isim ve e mail adreslerini şifre oluşturarak öncelikle hesap oluşturma yolunda ilk adımı gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Daha sonra e mail hesaplarını yeni sayfa da açıp e mail hesaplarına gönderilen doğrulama linkinin bulunduğu mesajı bulmamız gerekmektedir. Doğrulama mesajları bazen e mail hesabınızdaki gereksiz dosyalar bölümünde de bulunabiliyor. Buna burada dikkat etmek gerekiyor. Hemen gelen kutusunda mesajı görmeyince acaba gönderilmedi mi diye kayıt sırasında sıkıntı yaşayan kullanıcılarımız buna burada özen gösterip bakmaları rica ederiz.
Hesap doğrulaması yaptıktan sonra açılan yeni hesap bloğumuzda hesap bilgilerinde kredi kartı banka bilgileri ve yahut para yüklemesi yapacağımız yöntemi belirlememiz gerekmektedir. Pay kasa yönteminde para yüklemek için banka yollu havale, kredi kartı yoluyla para yüklemesi ve de cep telefonunuzdaki operatör şirketleri aracılığıyla pay kasa hesabınıza para yüklemesi yaparak kullanacağımız alanla ilgili sanal para hesabına eklenir. Operatör şirketlerinden para yüklemesi yapabilmek için kullanıcılara onay kodu şeklinde güvenlik açısından 3. kişi ile paylaşılmaması gereken şifre gönderilir.
Paykasa, internet üzerinden herhangi bir banka bilginizin güvenliğini riske atmadan, alışveriş yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Ve bu hızlı hizmetten 3 adımda faydalanıp en hızlı şekilde para yatırmanızı sağlamaktayız.
1. Canlı destek, skype veya telefon numaramız üzerinden bize bağlanıp hangi bankadan havale yapacağınızı bildirip bizden hesap numaramızı istemelisiniz.
2. Ödeme yapıp açıklama kısmına isim soy isim ve telefon numaranızı yazarak (atm den kart işlem yapacaksanız fişinizi mutlaka alarak ) tekrar bizimle iletişime geçmeniz ve bilgi vermeniz gerekmektedir.
3. son adımda size paykasa şifresini iletiyoruz ve yüklemenizi hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.
Not: Atm’lerden kartsız işlem yapacaksanız işlem ücretleri her bankaya göre farklılık göstermektedir ve atm ekranında kesilecek masraf yazmaktadır.
Paykasa'nın Sistemi Nasıl İşler?
Üzerinde yazan 16 rakam ile internet üzerinde alışveriş için kullanıldığında paraya çevrilmektedir. Karta yüklenmiş olan miktar alışverişte tek ödeme şeklinde geçmektedir. Bu şekilde alışverişler yapılır. Almak istenilen paykasa miktarı müşteri temsilcisine bildirilir. Ödenilmesi gereken fiyat havale yapılır. Aldığınız dekontun numarasını müşteri temsilcisine ilettiğinizde müşteri temsilcisi size ulaşarak pin kodunuzu söyleyecektir. Daha sonraki alışverişleriniz için müşteri temsilcileri pin kodunu uygun fiyatlara bozarlar. Söylenen ücret karşılığında kartınızın pin kodu bozdurulacaktır.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT