DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...KAPAT

İnternet üzerindeki alışverişlerde PAYKASA ile ödeme oranı her geçen gün artmaktadır.

Son dönemde yaşanılan bir çok kredi kartı dolandırıcılığı ve buna benzer bir çok olaydan sonra insanların aklına şu geliyor.

Ödeme güvenilirliği en iyi nasıl sağlanır? İşte Paykasa kart tam bu sorunun çözümü olabilecek nitelikte. Çünkü paykasa kartı güvenilir yapan en büyük etkenlerin başında ön ödemeli olması ve tek kullanımlık olması gelmektedir. Şöyle ki almış olduğunuz paykasa pin kodu benzersizdir ve bu yönüyle güvenilirdir. Yine ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere kullanmanız da paykasa kartı ayrıca bir güvenilir kılmaktadır. Çünkü kullandıktan sonra paykasa pin kodunuz bir daha hiçbir şekilde geçmez ve kullanılamaz.

Güvenilirlik yönünden bakarsak, bir de paykasa sitelerinin güvenilirliği olayı var. İşte burada da ayrıca çok dikkatli olmalısınız. Son dönemde türeyen bir çok sahte paykasa sitesi, sektörde BETAKART gibi isim yapmış ve güvenilir olan firmanın sitelerinin aynısını kopyalayarak sahtekarlık yapmaktadırlar ve siz değerli müşterilerimizi bu şekilde dolandırmaktadırlar. Özellikle güven söz konusu olduğunda internet sitemiz https://paykasatr.net üzerinden alışveriş yapmanızı öneririz. Sizlere daha iyi bir paykasa deneyimi sunmak, ucuz ve kaliteli paykasa hizmetleri için uğraşıyoruz.