Paykasa ONLİNE YARDIM; İnternet üzerinden oynanan online oyunlar, kendine özgü kriptopalama sistemleri ile güvenlik altına alınmış olmalarına rağmen, oyun için yapılan ödemeler konusunda malesef bu kriptolama sistemlerinin etkisi olmamaktadır. Paykasa kart işte tam da burada imdadınıza yetişmektedir. İnternet üzerinde kredi kartı bilgilerinizi vermek, hele hele oyun sitelerinde hiç de mantıklı değildir. Paykasa ön ödemeli kart  sistemi ile güvenli bir şekilde oyun oynayabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde kredi kartı ekstrilerenizde oyunlara ait ödemelerin gözükmesi pek de hoş olmamaktadır. Paykasa bu konuda da size yardımcı olmaktadır. Online paykasa kart almak için online destek hattımızı, müşteri hizmetlerimi zi veya telefon numaralarımız üzerinden paykasa alımı yapabilirsiniz.  
Kredi kartınızı internet üzerinde güvenli bir şekilde kullanamazsınız. Her an aklınızın bir köşesinde harcama yaptığınız sitenin ne kadar güvenli olduğuna dair bir soru işareti bulunacaktır. Oyun oynadığınız veya oyun için ödeme yaptığınız sitelerin de hepsinin aynı güvenlik kriterleri ile donanımlı olduğunu bilemezsiniz. İşte burada paykasa alarak hem rahat bir şekilde ödeme yapabilir, hemde aklınız da gönlünüzde rahat ederek kendinizi daha güvende hissedersiniz. Paykasa kart size çok güvenli bir ödeme hizmeti sunmaktadır. .

  

Paykasa fiyatları listemiz aşağıda listelenmiştir. !!!

Paykasa

PaykasaTR Paykasa ucuz fiyatlar, Paykasa bozumu Web Sitesi. Avantajlı Paykasa Fiyatları

10 Euro Paykasa
65 TL.
15 Euro Paykasa
90 TL.
 
20 Euro Paykasa
120 TL.
25 Euro Paykasa
145 TL.
 
50 Euro Paykasa
280 TL.
60 Euro Paykasa
328 TL.
 
70 Euro Paykasa
380 TL.
80 Euro Paykasa
430 TL.
 
100 Euro Paykasa
525 TL.
150 Euro Paykasa
780 TL.
 
200 Euro Paykasa
1040 TL.
250 Euro Paykasa
1300 TL.


Ödeme ve kimlik bilgilerinizi güvene almanın en önemli yollarından bir tanesi PAYKASA kullanmaktır. Ukash ve astropay gibir bir ödeme sistemi yapısına sahip olan Paykasa, bir öde ve kullan mantığı ile çalışan sistemdir. Paykasa 16 haneli bir pin kodu algoritması kullanmaktadır. Sistem, 16 haneli pin konudunuzu kullanmak istediğinizde bunun için bir güvenlik kontrolü yaptıktan sonra, pin hesabında yüklü olan Euro karşılığı tutarı, harcamak istediğiniz sisteme para karşılığı olarak aktarmaktadır. Paykasayı güvenli yapan da bu 16 haneli pin kodu algoritmasıdır. Bu algoritmanın tahmin edilmesi veya kırılması mümkün değildir. Ayrıca bu 16 haneli pin numarası kontrolü sırasında da 2048 bitlik SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu yönüyle en güvenli ödeme şekillerinden bir tanesi paykasa SSL kod sertifikasıdır.

Paykasa pin kodunuzda yüklü olan bakiyeyi tek seferde kullanmanız gerekmektedir. bu da ayrı bir güvenlik sağlar. Bir kısmını şimdi bir kısmını sonra kullanayım diye bir mantık olmadığı için bakiyenizde meblağ tutulmaz. Tek seferde kullanır ve paykasa pin kodunuzu atarsınız. Kullanımdan sonra bu pin kodunun çalınsa bile zaten meblağ sizin hesabınıza geçeceği i çin, çalanlar bu pin kodunu kullanamazlar. Paykasa alabileceğiniz en güvenli site ise http://paykasatr.net dir. Gönül rahatlığı ile sitemizden paykasa kart alabilir ve paykasa bozdurabilirsiniz. .

Türkiye'de ön ödemeli kart kullanımı yasaldır. En azından kullanımı için herhangi bir engel bulunmamaktadır. Yine aynı şekilde dünya üzerinde de bu ödeme şekli tüm ülkelerde serbesttir ve güvenli olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Ama internette bu ödeme şekilleri için online denetim yapılabilen bir sistem bulunmamaktadır. Özellikle pin kodunuzu aldığınızda kullanacağınız zamana kadar dikkatli olmalısınız.

Paykasa alırken de çok dikkatli olunuz. Zira her siteden paykasa alınmaz, çünkü özellikle son dönemde bir çok dolandırıcı site türedi. İlk olarak paykasa alacağınız siteyi, paykasa.com üzerindeki reselling sitesinden lisans sahibi olup olmadığını kontrol ediniz. Bir de google reklamları vererek satış yapan paykasa sitelerine karşı da çok dikkatli olunuz. Google'a reklam vererek ilk sıralarda  çkan siteler, genellikle dolandırıcı oluyor. Paykasa almanın en güvenilir yolu http://paykasatr.net sitesini kullanmaktır.