Sitemizden paykasa alışveriş yapan müşterilerimizin https://paykasatr.net internet sitemize veya canlı destek bölümünden vermiş olduğu bilgiler gizliliği, güvenliği veya korunması veya diğer başka konularla ilgili almış olduğumuz gizlilik prensiplerimiz aşağıda listelenmiştir.

  • Sitemize girmiş olduğunuz her türlü veri veya bilgi ile yapılan işlemlerin güvenliği için gereken her türlü önlem, bilişim teknolojilerinin sunduğu tüm sunum veya gerekli önlemler, bilgi veya işlemlerin mahiyetine göre BETAKART ÖN ÖDEMELİ KARTLAR LTD. kurumumuzca internet altyapısı üzerinden sağlanmaktadır. Sistemimiz üzerinden yaptığınız her türlü ödeme işlemi, havale veya EFT veya BANKA ve benzeri kuruluşlarca online olarak ilgili kuruluşca aranızda gerçekleştirilmektedir. Firmamız, sitemiz veya bilişim sistemlerimiz üzerinden herhangi bir bilgi kayıt edilmemektedir.
  • Siz değerli lüşterilerimizin bilişim sistemlerimiz veya sitelerimize üyelik, paykasa satın alma veya paykasa bozdurma, veri güncelleme veya diğer herhangi bir işlem için girdiğiniz bilgiler, özellikle kredi kartı ve / veya banka hesaplarınız veya banka kartlarınıza ait gizli bilgiler vb. tüm hususlar internet üzerinde yer almaz ve internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimiz veya üyelerimize ait tüm kişisel veya ticari bilgiler T.C. yasalarında geçerli mevzuat gereği ve bunların gerektirdiği sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili adli veya idari kuruluşlara açıklanabilir. Yine ayrıca üyelik veya yapmış olduğunuz satın alma veya bozdurma işlemleri sırasında verilmiş olan her türlü iletişim bilgileri veya sistemimizce alınmış olan tüm bilgiler, sitemize üyelik sırasında yapılması, güncellenmesi veya diğer işlemler sırasında kayda alınabilir, yapmış olduğumuz tanıtım, reklam, promosyon, iletişim veya satış işlemlerimiz için BETAKART veya uygun göreceği bağlı kuruluşlar tarafından internet üzerinde veya gerekli görülen her mahal ve yerde kullanılabilir, saklanabilir, işlenebilir veya paylaşılabilir.
  • https://paykasatr.net internet sitemiz veya Şirketimize ait tüm internet sitelerine link verdiği hallerde veya kullanım haklarının ve ya işlemleri için ilgili tüm sitelere ait güvenlik veya gizlilik politikası veya kullanım şartları geçerlidir. İnternet sitemiz üzerinden içerik, banner, reklam, içerik inceleme veya diğer haller dahilinde herhangi bir amaç için ulaşılabilen diğer internet sitelerimizden herhangi bilgi kullanımları, ilgili sitelerin etik ilkeleri, güvenlik - gizlilik prensipleri, hizmet kaliteleri ve farklı diğer uygulamalar sebebiyle oluşabilecek herhangi bir ihtilaf veya maddi veya manevi zarar ve kayıplardan BETAKART ÖN ÖDEMELİ KART SİSTEMLERİ LTD. kesinlikle sorumlu değildir.
paykasa anlaşmalı banka
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ ARTIK SADECE ZİRAAT BANKASINDAN ÖDEME KABUL EDEBİLECEĞİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. SAYGILAR BETAKART...

KAPAT